5 نکته برای یک لبخند زیبا

5 نکته برای یک لبخند زیبا

5 نکته برای یک لبخند زیبا

5 نکته برای یک لبخند زیبا 852 480 محصولات دهان و دندان بنسر

لبخند زیبا شما اولین چیزی است که مردم در شما مورد توجه قرار می دهند. این اجازه می دهد تا افراد با آنچه شما هستید ارتباط برقرار کنند و تصویری مثبت ایجاد می کند. اما یک لبخند سالم چیزی نیست که بتوانید یک شبه به آن دست پیدا کنید. تعهد واقعی به بهداشت دهان و دندان ، تمایل به داشتن سلامت دندان و رویکرد پیشگیرانه برای تحقق آن لازم است. با پیروی از این پنج مرحله ساده ، قدرت مسلم لبخند می تواند از آن شما باشد.

دوبار در روز مسواک بزنید

این یک امر مسلم است ، اما هنوز بسیاری از مردم نیاز به یادآوری دارند. مسواک زدن به سفیدتر و سالم ماندن دندان ها کمک می کند و اطمینان حاصل می کند که پلاک فرصت سفت شدن و تبدیل به تارتار را ندارد. هنگام مسواک زدن ، برس را در زاویه 45 درجه در نزدیکی خط لثه قرار دهید و خط لثه و سطح دندان را در تماس با برس نگه دارید. به آرامی با یک حرکت رفت و برگشت ، بالا و پایین مسواک بزنید و سپس قسمت داخلی را در همان زاویه 45 درجه انجام دهید. در نهایت ، سطوح زبان و سقف دهان را مسواک بزنید تا باکتری هایی که باعث بوی بد دهان می شوند را از بین ببرید.

استفاده روزانه از نخ دندان

گاهی اوقات ممکن است دست و پا گیر باشد ، بنابراین نمی توان از آن صرف نظر کرد ، اما نخ دندان کشیدن پس از مسواک زدن بسیار مهم است. استفاده از نخ دندان به حذف ذرات غذا ، پلاک و سایر مواد مضر از شکاف های کوچکی که مسواک نمی تواند به آنها برسد کمک می کند. استفاده از نخ دندان روزانه از پوسیدگی دندان و التهاب لثه جلوگیری می کند. برای استفاده درست از نخ دندان ، نخ را محکم دور انگشت خود بپیچید و آن را در فاصله بین دندان های خود قرار دهید. آن را به آرامی 2-3 بار زیر خطوط لثه بالا و پایین بکشید.

به طور مرتب از دهانشویه استفاده کنید

دهانشویه ها بسیار مفید هستند زیرا سطح باکتری های موجود در دهان شما را با کشتن آنهایی که می توانند به شما آسیب برسانند حفظ می کنند. یک حرکت سریع به حفظ تنفس خوب و همچنین دندانهای قوی کمک می کند. البته ، بسته به نیاز خود ، می توانید از بین گزینه های مختلف ، از ضد عفونی کننده تا فلوراید را انتخاب کنید ، که می تواند مکمل مسواک زدن و نخ دندان کشیدن باشد.

مصرف قهوه و چای را محدود کنید

این نوشیدنی ها حاوی مقدار زیادی فسفر هستند که می تواند سطح کلسیم بدن را از بین ببرد و مشکلاتی مانند پوسیدگی دندان و بیماری های لثه را ایجاد کند. نوشیدنی های حاوی مواد افزودنی مانند شربت ذرت و رنگ خوراکی می توانند دندانهای مروارید سفید را مات و بی رنگ نشان دهند. اگر نمی توانید چای و یا قهوه خود را رها کنید ، دهان خود را مرتباً با آب بشویید تا مایع تیره به مدت طولانی روی دندان های شما ننشیند. اما بهتر است این نوشیدنی ها را با نوشیدنی هایی مانند شیر جایگزین کنید که به تقویت دندان ها و ایجاد مینای قوی کمک می کند و لبخندی سالم و زیبا به شما می بخشد.

به متخصص بهداشت دندان مراجعه کنید

مراجعه به دندانپزشک هر شش ماه به شما کمک می کند تا مشکلات را زودتر حل کنید. در حالی که آنجا هستید ، می توانید برای تمیز کردن اولیه خود از شر هر گونه باکتری مضر که ممکن است مخفی شده بود خلاص شوید. معاینات معمول باعث بهبود سلامت دهان و دندان می شود و آن لبخند دلخواه را به شما هدیه می دهد که هزاران نقل قول را الهام می بخشد.