چه زمانی برای خرید مسواک جدید مناسب است؟

چه زمانی برای خرید مسواک جدید مناسب است؟

چه زمانی برای خرید مسواک جدید مناسب است؟

چه زمانی برای خرید مسواک جدید مناسب است؟ 1000 666 محصولات دهان و دندان بنسر

چه زمانی برای خرید مسواک جدید مناسب است؟

مطمئناً ، خرید یک مسواک به اندازه خرید یک رژ لب یا لباس جدید سرگرم کننده نیست.اما برای سلامت و لبخند شما مهم است.  در اینجا برخی از نکات جالب درباره ی مسواک آورده شده است که دانستن آنها خوب است.

مسواک ها پیر و فرسوده می شوندعلایم فرسودگی مسواک

طبق تحقیقات انجمن دندانپزشکان آمریکا، شما باید حداقل هر سه تا چهار ماه مسواک خود را عوض کنید. شما هر روز چندین بار از مسواک خود استفاده می کنید (امیدوارم). و اگر به درستی مسواک می زنید ، برس مسواک فرسوده می شوند. صرف نظر از اینکه مسواک فعلی شما مشکلی در شکل ظاهری برس ندارد ، آن را تعویض کنید.

مسواک خود را پس از یک بیماری جایگزین کنید

اگر بیمار شده اید ، یک مسواک جدید تهیه کنید ، چون ممکن است دوباره بیمار شوید. اگر به هر نوع ویروسی از جمله سرماخوردگی یا کرونا مبتلا هستید ، باید مسواک خود را دور بریزید. لطفا آن را در آب نمک  قرار ندهید و از مواد ضد عفونی کننده برای از بین بردن میکروب ها استفاده نکنید. جایگزینی مسواک راهی برای کمک به سلامت شما است.

مسواک های رنگارنگ و ریبا کودکان را فریب می دهند تا دندان های خود را تمیز کنند

تعویض بیشتر مسواک های آنها در بیشتر مواقع باعث مراقبت بهتر از دندان های آنها می شود. مسواک های رنگارنگ و آنهایی که دارای شخصیت های کارتونی محبوب هستند ، می توانند تمایل به مسواک زدن آنها را داشته باشند. آنها را برای خرید انتخاب کنید تا بهترین گزینه را انتخاب کنند.

یک مسواک جدید تهیه کنید تا در زمینه نگرانی های دندانپزشکی به شما کمک کند

ممکن است لثه های شما خونریزی کند زیرا به التهاب لثه مبتلا هستید ، یا میزان حفره و پوسیدگی بیشتری دارید و به مسواکی نیاز دارید که به دندان های آسیاب انتهایی دندان براحتی برسد ، یا بوی بد دهان دارید و باید زبان خود را با مسواک با پاک کننده زبان مسواک بزنید. دلیل آن هرچه باشد ، نوع مسواک انتخابی شما می تواند تفاوت مثبتی ایجاد کند.

مسواک Premier Soft - کد 708

مسواک بنسر Premier Soft – کد 708

با تعویض مسواک از دندان های خود مراقبت کنید. اگر مسواک فعلی شما فرسوده است یا دچار مشکلات دندانی هستید ، حداقل هر سه تا چهار ماه یکبار این کار را انجام دهید. به هر حال ، دندان های شما کارهای زیادی برای شما انجام می دهند.

مسواک بنسر با برس نرم در ۴ رنگ دارای زبان شور و درپوش با دسته ارگونومیک و قوس دار برای حفاظت دندان از فشار زیاد، در هنگام مسواک زدن و کنترل بهتر مسواک در دست طراحی شده است و همچنین انتهای گرد شده الیاف مسواک، از آسیب به مینای دندان و لثه جلوگیری می کند.