مسواک ذغالی

رغال فعال

مسواک ذغالی

مسواک ذغالی 750 480 محصولات دهان و دندان بنسر

مسواک ذغالی بنسر و خمیر دندان ذغالی یکی از آخرین های فناوری مراقبت از دندان است. مسواک های ذغالی برای سفید کردن دندان ها ، تازه سازی نفس و از بین بردن باکتری ها به روش هایی ساخته شده است که مسواک های استاندارد نمی توانند از آن استفاده کنند.

مسواک ذغالی بنسربرس مسواک های ذغالی با ذغال فعال ساخته می شود. وقتی دندان های خود را با مسواک زغالی، مسواک می زنید ، ذغال را مستقیماً روی دندان های خود می مالید.

دکتر پرادیپ آداترو متخصص پریودنتیست و پروتزهای دندانی ، می گوید این ذغال یک دانه ریز است که از اکسیداسیون ذغال سنگ ، چاله های زیتون ، پوسته نارگیل و سایر مواد بدست می آید.

به گفته دکتر اینگرید مورا ، متخصص ارتودنسی ، این پودر سپس با حرارت دادن آن تا دمای بالا فعال می شود ، که باعث متخلخل شدن آن و افزایش سطح آن می شود.

مزایای استفاده از مسواک ذغالی در سالهای اخیر بیشتر مورد توجه علمی قرار گرفته است.

برخی از این مزایا عبارتند از:

دندانهای سفیدتر

مسواک های ذغالی لکه های دندان را از بین می برند و لبخند شما را روشن تر نشان می دهد.

این به خاطر خواص بسیار جاذب آن است که ذغال فعال به منظور از بین بردن لکه هایی که می توانند از خود باقی بگذارند ، به اجزای اسیدی موجود در چیزهایی مانند قهوه ، چای و شراب متصل می شود.

این جذب همچنین باعث افزایش سطح PH دهان می شود.

از بین بردن باکتری ها

مشخص شده است که مسواک های ذغالی خاصیت ضد باکتری دارند.

محققان دریافتند که مسواک های ذغالی باکتری های کمتری نسبت به مسواک های معمولی بعد از 1 هفته استفاده روی خود دارند و مسواک غیر ذغالی تقریباً دو برابر مقدار باکتری های مسواک های ذغالی را در خود حفظ کرده است.

نفس تازه تر

اگر نفس تازه می خواهید ، به مسواکی نیاز دارید که پلاک را از بین می برد. یکی از مطالعات اخیر منبع معتبر نشان داده است که مسواک های ذغالی این هدف را انجام می دهند. به 25 نفر دستور داده شد که هر روز دو بار مسواک بزنند و بعد از غذا با مسواک نایلونی و مسواک زغالی.

مشخص شد که مسواک ذغالی  پس از 6 هفته استفاده ، پلاک بیشتری از مسواک معمولی پاک می کند. برس های ذغالی نیز در مقایسه با مسواک معمولی در انتهای مطالعه کمتر فرسوده شده بودند.

تحقیقات نشان می دهد که مسواک های ذغالی ممکن است کاربردهای مفیدی داشته باشند. آنها ممکن است بهتر از بیشتر مسواک های سنتی بتوانند دندان ها را سفید کنند ، بوی بد دهان را کاهش دهند و باکتری ها را از بین ببرند.