4 مزیت استفاده از دهانشویه

کلرهگزیدین

4 مزیت استفاده از دهانشویه

4 مزیت استفاده از دهانشویه 535 400 محصولات دهان و دندان بنسر

4 مزیت استفاده از دهانشویه :

مسواک زدن و نخ دندان کشیدن بهترین راه برای جلوگیری از مشکلات بهداشت دهان و دندان مانند التهاب لثه است. اگر دهانشویه را به معادله ای که برای موفقیت تعیین کرده اید اضافه کنید. دهانشویه ابزاری موثر در مبارزه با پوسیدگی دندان ، التهاب لثه و همچنین ارتقا of سلامت دندان ها و لثه ها است. در اینجا  مزایای استفاده از دهان شویه آورده شده است.

1) تازه کننده نفس

اولین و مهمترین و واضح ترین ، دهان شویه به طور موقت بوی بد دهان را کاهش می دهد. دهان شویه با طعم های متنوع برای انتخاب ، باکتری های مرتبط با ایجاد بوی بد دهان را از بین می برد و باعث می شود نفس تازه ای داشته باشید.

2) از جمع شدن پلاک جلوگیری می کندعلت های سوزش دهان در دهانشویه

دهان شویه های مختلف از جمع شدن پلاک روی لثه ، بین دندان ها و سطح دندان در فاصله مسواک زدن جلوگیری می کنند. اگرچه از ایجاد آفت جلوگیری می کند ، اما نمی تواند پلاکی را که از قبل روی دندان های شما وجود دارد کاهش دهد. بنابراین یادتان باشد که همیشه قبل از ایجاد پلاک مسواک بزنید و از نخ دندان پاک کنید.

3) ذرات را از بین می برد

بیشتر افراد فقط پس از مسواک زدن از دهان شویه استفاده می کنند. اگرچه این یک روش خوب است ، همچنین می توان از دهانشویه قبل از مسواک زدن برای شستشو ذرات شل شده در دهان استفاده کرد و مسواک زدن و نخ دندان را موثرتر می کند.

4) از ایجاد حفره جلوگیری کنید

با استفاده منظم از دهان شویه قبل و بعد از مسواک زدن و نخ دندان کشیدن ، می توانید احتمال ایجاد حفره را کاهش دهید. دهانشویه های حاوی فلوراید می توانند از ایجاد حفره جلوگیری کرده و مینای دندان شما را تقویت کنند. به یاد داشته باشید ، همه دهانشویه ها حاوی فلوراید نیستند. قبل از خرید حتما برچسب دهان شویه خود را بررسی کنید.

با مسواک زدن منظم ، استفاده از نخ دندان و استفاده از دهانشویه می توانید دهان خود را سالم و بوی تازه نگه دارید. با دندانپزشک خود در مورد اهمیت دهانشویه صحبت کنید و استراتژی مناسب خود را پیدا کنید.