دهانشویه درمانی

کلرهگزیدین

دهانشویه درمانی

دهانشویه درمانی 535 400 محصولات دهان و دندان بنسر

دهانشویه درمانی:

آیا شما بیماری دهانی مانند التهاب لثه ، خشکی دهان یا بوی بد دهان دارید؟ در این صورت ، شما احتمالاً به طور مرتب مسواک می زنید ، نخ دندان می کشید و برای تمیز کردن و معاینات حرفه ای به دندانپزشک مراجعه می کنید. این باعث می شود لبخند شما بهترین فرصت برای بهبود سلامت دهان و دندان داشته باشد. اما چیز دیگری وجود دارد که می توانید برای کمک به آن استفاده کنید ، و آن استفاده از دهانشویه است که به طور همزمان با مسواک زدن و نخ دندان استفاده می شود.

دهانشویه ها دارای مواد موثری هستند که می توانند برای درمان بیماری دهان و دندان شما با شما کار کنند.

خشکی دهاندهانشویه فلوراید بنسر

در صورت ناکافی بودن تولید بزاق ، خشکی دهان ممکن است رخ دهد. تولید بزاق کافی برای سلامت دهان و دندان بسیار مهم است زیرا غشای مخاط دهان را در آنزیم های محافظتی شستشو می دهد. برای کمک به شما می توانید از دهانشویه فلوراید استفاده کنید که از تولید بزاق پشتیبانی می کند. از شستشو با الکل خودداری کنید زیرا ماده کم کننده آب است.

پوسیدگی دندان

استفاده از دهانشویه فلوراید می تواند به تجدید ساختار دندان ها کمک کند و با استفاده منظم از خطر پوسیدگی دندان ، به ویژه در کودکان ، کم کند.


هالیتوز / بوی بد دهان

دهانشویه کلرهگزیدین بنسر

اگر با بوی بد دهان خود مبارزه می کنید ، می توانید از دهانشویه کلرهگزیدین روغنهای اساسی (اوکالیپتول ، منتول ، تیمول و متیل سالیسیلات) استفاده کنید. این می تواند باکتری های مضر ایجاد کننده هالیوز را از بین ببرد.

حفره خشک دندان

اگر دندان خود را کشیده باشید ، ممکن است در معرض خشک بودن سوکت قرار بگیرید ، این وضعیت دردناکی است که در آن لخته خون محل استخراج از بین رفته و یا قبل از بهبود زخم حل می شود. این اجازه می دهد استخوان و اعصاب زیرین قرار بگیرند. استفاده از شستشوی خوراکی با کلرهگزیدین گلوکونات می تواند به پیشگویی این امر کمک کند.

پلاک و التهاب لثه

شما می توانید علاوه بر مسواک زدن روزانه و استفاده از نخ دندان ، با استفاده از شستشو با استیل پیریدینیم ، کلرهگزیدین و روغنهای اساسی (اوکالیپتول ، منتول ، تیمول و متیل سالیسیلات) ، محافظت خود را در برابر پلاک دندان و التهاب لثه تقویت کنید.

منبع مقاله