شامپوی سر بنسر

 
امروزه زندگی در شهرهای شلوغ باعث شده موها زودتر کثیف شوند، مخصوصاً افرادی که در محیط‌ های کاری آلوده کار می‌کنند، باید بیشتر مراقب سلامت موهایشان باشند و پس از اتمام کار، سر خود را با یک شامپوی مناسب (شامپو سر زغالی بنسر) با قدرت پاک‌کنندگی بالا بشویند.

شامپو سر زغالی بنسر با داشتن ذرات ذغال فعال، این کار را به‌ خوبی انجام می‌دهد. ذرات ذغال فعال دارای سطح فعالی هستند که به‌راحتی به ذرات ریز روی موها اتصال پیدا می‌کنند. این شامپو حاوی پاک‌کننده‌هایی است که چربی و آلودگی‌ها را از روی مو پاک می‌کنند؛ اما در صورتی که آلودگی‌ها بیشتر از حد معمول باشند، می‌توان اطمینان داشت که ذرات ریز ذغال فعال با اتصال به این آلودگی‌ها، آن‌ها را از موها جدا می‌کنند. این شامپو برای موهای معمولی و استفاده‌ی روزانه کاملا مناسب است.

 و مزیت رقابتی در این شاپو می توان نام برد از :

  1. درمان شوره سر 
  2. قرمزی و خارش پوست سر چرب با ذغال اکتیو 

طبق گفته های دکتر : سموم به راحتی به ذغال فعال به منافذ پوست اتصال یافته و مانع اتصال مواد آلوده به آن می شود و سبب پاک شدن و درخشان ماندن پوست می گردد.

برای شست‌وشوی موها کافی است مقداری از شامپو را روی سر ماساژ داده و به بازه زمانی 3 دقیقه صبر کنید تا ذرات زغال فعال، فرصت اتصال به آلودگی‌ها را پیدا کنند. با آبکشی موها این آلودگی‌ها هم از موها جدا شده و تمیز می‌شوند. قدرت پاک‌کنندگی بالای این شامپو ویژگی اصلی آن است که می‌تواند موردتوجه آن دسته از افرادی قرار بگیرد که پس از یک روز کاری می‌خواهند با حمام‌کردن، موهایی کاملا تمیز

و عاری از هرگونه آلودگی داشته باشند.

و ترکیب موثر زغال اکتیو استفاده شده در این شامپوی موی سر بنسر می شود.

انتخاب این شامپوی موی سر ذغالی شرکت نام‌ آشنای بنسر که می‌تواند برای این دسته از افراد انتخاب مناسبی باشد.

 

 

شامپو سر بنسر از دو قسمت عمده تشكيل شده است:


1- مواد فعال سطحی: جزء اصلی يک شامپو مواد فعال كننده سطحي آن است. 

مواد فعال كننده سطح به طوركلی به چهار دسته آنيونی، كاتيونی، آمفوتری و غير يونی تقسيم بندی مي شوند.

در شامپو معمولا تركيبی از مواد فعال آنيوني (مانند سديم لارت سولفات)، مواد آمفوتری (مانند بتائين ها) و مواد غيريوني (مانند كوكونات فتي اسيد دی اتانول آميد) به عنوان مواد فعال كننده سطحي يا جزء اصلي استفاده مي شود.

2- افزودني ها: بفيه اجزاء به عنوان افزودني به شامپو اضافه مي شوند.

افزودني های شامپو خود به دو دسته تقسيم بندی مي شوند.

الف- افزودني های عمومي

موادی مانند نگهدارنده ها برای جلوگيری از آلودگي ميكروبي، نمك برای افزايش قوام شامپو و اسانس برای خوشبو نمودن شامپو و سيتريك اسيد جهت تنظيم ph جزء افزودنی های شامپو به حساب مي آيند.


ب- افزودنی های اختصاصی

در فرمولاسيون شامپوهای نوين مواد ويژه ای برای خلق اثربخشي خاص به شامپو اضافه مي گردند تا شامپو علاوه بر شويندگی بتواند ويژگي های زیبایی مورد انتظار را نیز برآورده نمايد.

شامپو سر بنسر در کنار پاک‌کنندگی عالی، به حفظ رطوبت پوست کمک کرده و طراوت را به پوست و مو هدیه می‌دهد؛ در انتخاب شامپوی مناسب دقت به مواد فعال كننده سطح و همچنين افزودنی های اختصاصی بسيار مهم است.

- پروتئين‏ كراتين و آمينو اسيدها به ساقه مو مي پيوندند و شكافهای ايجاد شده در اثر استفاده از مواد نامرغوب را پر مي كند. اين امر باعث افزايش مقاومت مو و محافظت از آن می گردد.

- مواد مرطوب كننده‏، موی شما را هيدراته مي كند درست همان اثري كه بر روي پوست هم دارد.

- پنتنول و ويتامين ب5 برخلاف بقيه ويتامين ها به داخل محور مو نفوذ مي كنند و براي افزايش استحكام و سلامت مو مفيد مي باشد.

 

 

 

 

  

شامپو سر زغالی

درباره ما

شرکت بنسر مفتخر است محصـولات آرایشـی و بهداشتی را با سالم ترین مواد اولیه گیاهی و مفید براي پوسـت ، مو و بدن عرضه نماید. شرکت بنسر با شـــعار " بهترین ها براي مردم ایران زمین " همواره سعی در ارتقاء کیفیت محصـــولات خود و ارایه آنها با قیمت بسیار مناسب ، دارد .

            

چرا بنسر رضایتمندی مشتریان

85%

رضایت از کیفیت

91%

در دسترس بودن محصولات

88%

بسته بندی

77%

اطلاع رسانی

95%

فروش آنلاین

عضویت در خبر نامه