تهران - خیابان ولیعصر - خیابان مهری - انتهای خیابان امان پور - کوچه یکم - پلاک 16 _ تلفن : 02126293503

شامپوی بدن بنسر

 


در انتخاب شامپو بدن، سعی بر مناسب ترين شوينده براي بدن به نوع پوست و سليقه شخصي شما بستگي دارد. 

آنچه استفاده می کنید بيش از هرچيز به اين بستگي دارد که شما چه نوعي از محصولات را مي‌پسنديد، البته استثنا هم وجود دارد. هنگام انتخاب شما بايد نوع پوست خود را در نظر بگيريد، آيا پوست شما خشک، حساس يا چرب است.

استفاده از صابون يا شامپوي بدن تفاوت زيادي ندارد، اکثر شوينده‌ها تاثير زیادی بر پوست دارند. اين محصولات علاوه برکثيفي و باکتري، متاسفانه چربي طبيعي پوست را نيز از بين مي‌برند. بيشتر صابون‌ها و شامپو بدن‌ها، موجب از بين رفتن چربي‌هايي مي‌شوند که پوست را به طور طبيعي مرطوب نگه مي‌دارند، و در نتيجه پوست خشک مي‌شود.

راه حل اين مشکل، استفاده از محصولات حاوي مرطوب کننده است. بسياري از شامپو بدن‌ها، لايه اي از مواد مرطوب کننده را برروي پوست باقي مي‌گذارند که چربي از دست رفته‌ي پوست را جايگزين مي‌کند. 
شامپو بدن بنسر، از انواع ژل‌هاي شستشوي بدن بوده که براي خانم‌ها و حتي آقايان مناسب است. اين ژل حاوي مواد کرمي است و باعث نرمي و لطافت پوست مي‌شود.

طبق گفته های دکتر : ذغال فعال به منافذ پوست  اتصال یافته و مانع اتصال مواد آلوده به آن می شود و سبب پاک شدن و درخشان ماندن پوست می گردد. 

و مواد موثر در آین شامپو بدن بنسر، ذغال اکتیو می باشد که تاثیر مستیم بر پوست دارد.

 و دارای قدرت تمیز کنندگی و میزان نرم کنندگی پوست و  نوع رایحه در بهترین و مناسبنرین حالت قرار گرفته است.

 

 

 

 

 

 

 

 

شامپو بدن ذغالی

 

درباره ما

شرکت بهدیس تدبیر آتیه مفتخر است محصـولات آرایشـی و بهداشتی را با سالم ترین مواد اولیه گیاهی و مفید براي پوسـت ، مو و بدن عرضه نماید. شرکت بهدیس تدبیر آتیه  با شـــعار " بهترین ها براي مردم ایران زمین " همواره سعی در ارتقاء کیفیت محصـــولات خود و ارایه آنها با قیمت بسیار مناسب ، دارد .

            

چرا بنسر رضایتمندی مشتریان

85%

رضایت از کیفیت

91%

در دسترس بودن محصولات

88%

بسته بندی

77%

اطلاع رسانی

95%

فروش آنلاین

تماس

آدرس: تهران - خیابان ولیعصر - خیابان مهری - انتهای خیابان امان پور - کوچه یکم - پلاک 16 
تلفن : 02126293503
فکس: 02126293597
ایمیل: info@bencer.ir
 

عضویت در خبر نامه