تهران - خیابان ولیعصر - خیابان مهری - انتهای خیابان امان پور - کوچه یکم - پلاک 16 _ تلفن : 02126293503

معرفی برند بنسرمعرفی برند بنسر


 

بنسر شرکتی جوان، خلاق و در راستای توسعه و تولیدات

در اواخر سال 95 نیازی را تحت عنوان کسب اطلاعات خریداران و فروشندگان عمده در ایران و برخی کشورهای خاورمیانه احساس کردیم. ولی تقریبا هیچ بستر مناسب داخلی وجود نداشت. در نتیجه به این فکر افتادیم که برای اولین بار در ایران سرویسی را به منظور تسهیل ورود تولیدکنندگان ایرانی به بازار جهانی فراهم کنیم. بدین منظور مقدمات کار در اردیبهشت ماه 95 شروع شد و به لطف الهی توانستیم شرکت بنسر را در ایران رونمایی کنیم. سایت بنسر خدمات و ابزارهای موردنیاز برای معرفی محصولات در سطح کشور را در اختیار تامین کنندگان قرار می دهد و به کشف خریداران عمده می پردازد. با شروع فعالیت مان به سرعت توانستیم مورد توجه تولیدکنندگان و نهادهای دولتی و سازمان ها قرار بگیریم.

و اما امروز در آغاز سال 96 ما شاهد گسترش تیم خود به بیش از 20 نفر هستیم. تولیدکننده داخلی و خارجی و خریدار را مدیریت کنیم و همچنین با نمایش محصولات ثبت شده در 1300+ وبسایت موفق به دریافت بیش از یک میلیون کلیک شدیم.اصول و ارزش های سازمانی ما

ما افراد متخصص را گرد هم آوردیم تا بر پایه اصول چهارگانه رشد، مشتری محوری، کار تیمی و به کارگیری فناوری های روز دنیا به تعهد خود عمل کرده و گامی در جهت توسعه کسب و کار برداریم. با باور این ارزش های سازمانی در جهت موفقیت قدم برمیداریم و برای ماندن در این مسیر و پیشتاز بودن در صنعت Bencer و تجارت الکترونیک به ارزش هایمان پایبندیم.

 

ما با حمایت از تولید ملی، توجه به نخبگان و استفاده از فناوری های نوین، حامی اقتصاد مقاومتی هستیم.

بومی سازی نوآوری های مطرح دنیا: تلاش برای ایجاد سامانه ای بومی و مطابق با استانداردهای جهانی

معرفی توانمندی های ایران به دنیا: شناساندن توان علمی نخبگان و فعالان تولید کشور عزیزمان به دنیا

توسعه بازارهای داخلی و رونق اقتصاد: معرفی بهتر و بیشتر محصولات و خدمات ایرانی به بازارهای داخل و خارج کشور، افزایش و بهینه سازی تقاضاهای خرید و در نتیجه توسعه بازارچشم اندازهای پیش روی ما

به عنوان اولین وب سایت Bencer  ایرانی با هزاران بازدید روزانه و سابقه ای قابل قبول در این حوزه، تلاش داریم تا در آینده ای نه چندان دور به این جایگاه برسیم:

- ورود به فهرست 500 شرکت برتر جهان در سال 1404 با تکیه بر:

- برندهای شناخته شده در سطح جهانی

- خلاقيت، نوآوری و کارآفرينی و ارايه محصولات و خدمات متمايز با بهترين کيفيت و مناسب‌ترين قيمت برای تبديل شدن به تحسين برانگيزترين شرکت ايرانی

- اشتغال‌زایی پایا و پویا

- شتاب دهنده ی تولید و اشتغال در کشور

- برترین سامانه خرید و فروش عمده در منطقه

- برترین توسعه دهنده دانش صادراتی برای فعالان تولید کشور

ما باور داریم که برای توسعه بازارهای داخلی و خارجی و به ویژه صادرات تولیدات ایرانی، در گام اول نیاز به ایجاد مرجعی جامع از توانمندی های کشور در حوزه های مختلف تولید و خدمات داشته و سپس باید این توانمندی ها را به دنیا عرضه کرد.

 

 


برند بنسر

درباره ما

شرکت بهدیس تدبیر آتیه مفتخر است محصـولات آرایشـی و بهداشتی را با سالم ترین مواد اولیه گیاهی و مفید براي پوسـت ، مو و بدن عرضه نماید. شرکت بهدیس تدبیر آتیه  با شـــعار " بهترین ها براي مردم ایران زمین " همواره سعی در ارتقاء کیفیت محصـــولات خود و ارایه آنها با قیمت بسیار مناسب ، دارد .

            

چرا بنسر رضایتمندی مشتریان

85%

رضایت از کیفیت

91%

در دسترس بودن محصولات

88%

بسته بندی

77%

اطلاع رسانی

95%

فروش آنلاین

تماس

آدرس: تهران - خیابان ولیعصر - خیابان مهری - انتهای خیابان امان پور - کوچه یکم - پلاک 16 
تلفن : 02126293503
فکس: 02126293597
ایمیل: info@bencer.ir
 

عضویت در خبر نامه