تهران - خیابان ولیعصر - خیابان مهری - انتهای خیابان امان پور - کوچه یکم - پلاک 16 _ تلفن : 02126293503

ستون کناری سمت چپ

مردم از مصرف خمیردندان زغالی شرکت بهدیس تدبیر آتیه...

مردم از مصرف خمیردندان زغالی شرکت بهدیس تدبیر آتیه...

محمد دولابی اعلام کرد؛
مردم از مصرف خمیردندان زغالی شرکت بهدیس تدبیر آتیه ناراضی نیستند

/75 درصد سهم بازار مصرف خمیردندان کشورمربوط به انواع واردات است/ میزان مصرف خمیردندان کشور 300 میلیون تیوپ در سال است
خبرایران: رییس هیات‌مدیره شرکت بهدیس تدبیر آتیه گفت:میزان مصرف خمیردندان کشور 300 میلیون تیوپ در سال است وما تلاش کردیم خمیردندان زغالی تولید داخل با قیمت یک سوم مشابه خارجی به بازار عرضه شود.

به گزارش خبرنگارخبرایران، نشست خبری«شرکت بهدیس تدبیر آتیه» صبح امروز 2 آبان ماه 1395 با حضور«محمد دولابی»رییس هیات‌مدیره شرکت بهدیس تدبیر آتیه وعضو انجمن صنایع شوینده کشور،«شمس دهقان» مدیر تولید واحد تولیدی شرکت بهدیس تدبیر آتیه و اصحاب رسانه برگزارو دراین نشست خبری«محمد دولابی»رییس هیات‌مدیره شرکت بهدیس تدبیرآتیه و عضو انجمن صنایع شوینده اظهارداشت:تولیدکنندگان مواد شوینده درایران مشکلات فراوانی دارند که امیدوارم هرچه زودتر این مشکلات بر طرف شود.

رییس هیات‌مدیره شرکت بهدیس تدبیرآتیه تصریح کرد:درصنعت خودروسازی شاهد مونتاژ محصولات پژو هستیم و فکرمی‌کنیم که این خودروها تولید داخل هستند، در صنایع آرایشی و بهداشتی نیز شاهد چنین اتفاقی هستیم.

وی خاطرنشان کرد: 75 درصد سهم بازار مصرف خمیردندان کشور مربوط به انواع وارداتی است و سالیانه 2/1میلیارد دلار ارز صرف واردات خمیردندان می شود و تولیدکنندگان داخلی تنها سهم 25 درصدی از این بازار دارند.ما بر اساس نیازسنجی بازار با تولید خمیردندان زغالی توانستیم 10 درصد از سهم واردات این محصول را کاهش دهیم.

دولابی تاکید کرد: تنها در مدت 60 روز تولید توانستیم 10 درصد سهم بازار کالای مشابه خارجی را به دست آوریم و درخواست هایی نیز برای ایجاد نمایندگی تولید این نوع خمیردندان در کشورهای ترکیه، ارمنستان و عراق دریافت شده است.

وی ابرازداشت: تاکنون 600 هزار تیوپ خمیردندان زغالی به بازار عرضه شده و تاکنون حتی یک مصرف کننده ناراضی نداشتیم وامروزه فرهنگ استفاده از مسواک و خمیردندان از کودکی در فرزندان نهادینه شده، بنابراین باید محصول کیفی قابل رقابت با تولیدات خارجی روانه بازار شود تا بتوان سهم خمیردندان وارداتی را کاهش داد.

عضو انجمن صنایع شوینده کشور اضافه کرد: تولید کارخانه خمیر دندان «شرکت بهدیس تدبیر آتیه» 1000هزارتن در سال به همراه اشتغالزایی برای 1200 نفر است،هرچند ظرفیت تولید 3000 هزارتن خمیردندان زغالی برای ما وجود دارد که در افزایش اشتغال می تواند نیز سهم بسزایی داشته باشد.

وی درپایان این نشست خبری گفت:میزان مصرف خمیردندان کشور 300 میلیون تیوپ در سال است وما تلاش کردیم خمیردندان زغالی تولید داخل با قیمت یک سوم مشابه خارجی به بازار عرضه شود.


دهقان: میزان فلوراید سرطان زا درخمیردندان به دلیل لابی هایی برندهای مطرح جهان بالاست

شمس دهقان مدیرتولیدواحد تولیدی شرکت بهدیس تدبیرآتیه نیزدرادامه این نشست خبری اظهارداشت:مصرف زغال و نمک در سلامت دندان در گذشته های دور قدمت بالایی دارد و تحقیقات علمی وجود سدیم فلوراید در خمیردندان و سرطانی بودن این ماده را ثابت کرده است.

وی ادامه داد: باید انواع بی ضرر این محصولات همچون خمیردندان زغالی که در گذشته نیز سابقه ای از ترکیب نمک و زغال در نسلهای گذشته داشته در دستور کار قرار گیرد.

مدیرتولیدواحد تولیدی شرکت بهدیس تدبیرآتیه افزود: استاندارد 1500 میلی گرم فلوراید در خمیردندان مورد استفاده قرار می گیرد، درحالی که باید مصرف آن کمتر از این باشد، اما به دلیل لابی هایی تولیدکنندگان برندهای مطرح جهان تولیدکنندگان مایل به کاهش میزان این ماده سرطان زا در تولیدات خود نیستند.

وی یادآورشد: تولید خمیردندان زغالی در جهان از سال 2014 شروع شد وتولیدکنندگان سدیم فلوراید به دلیل زیانی که از این بحث می دیدند مقالات علمی تحقیقات این تولید را از روی سایت های علمی برداشته اند و با در اختیار قرار دادن این ماده با قیمت های پایین تلاش دارند تا از تولید انواع دیگر خمیردندان های جدید و بی ضرر جلوگیری کنند.

دهقان تصریح کرد: حدود 80 تا 90 درصد مواد اولیه لازم برای تولید خمیر دندان‌های ذغالی از داخل تامین می‌‌شود و به زودی خمیر دندان‌های نانو که مانند خمیر دندان‌ها ذغالی فاقد سدیم فلوراید هستند در کشور به تولید خواهد رسید.

وی در پایان از تولید صابون و شامپوی پسته خبر داد و گفت: این محصولات فقط صادرمی‌شوند و در بازار داخل عرضه نمی‌شوند.


 

 

خمیردندان ذغالی


نظر دادن

درباره ما

شرکت بهدیس تدبیر آتیه مفتخر است محصـولات آرایشـی و بهداشتی را با سالم ترین مواد اولیه گیاهی و مفید براي پوسـت ، مو و بدن عرضه نماید. شرکت بهدیس تدبیر آتیه  با شـــعار " بهترین ها براي مردم ایران زمین " همواره سعی در ارتقاء کیفیت محصـــولات خود و ارایه آنها با قیمت بسیار مناسب ، دارد .

            

چرا بنسر رضایتمندی مشتریان

85%

رضایت از کیفیت

91%

در دسترس بودن محصولات

88%

بسته بندی

77%

اطلاع رسانی

95%

فروش آنلاین

تماس

آدرس: تهران - خیابان ولیعصر - خیابان مهری - انتهای خیابان امان پور - کوچه یکم - پلاک 16 
تلفن : 02126293503
فکس: 02126293597
ایمیل: info@bencer.ir
 

عضویت در خبر نامه