ستون کناری سمت چپ

کامپوزیت

کامپوزیت

کامپوزیت

پیوند رزین کامپوزیت می تواند یک گزینه سریع، حداقل تهاجمی و ارزان قیمت باشد برای لبخند زیبا که دنبال آن هستید.

اما دانستن اینکه چه چیزی باعث می شود شما یک کاندیدا خوب باشید، می تواند به شما کمک کند که آیا این سرمایه گذاری مناسب برای شماست یا نه.

 

 

ترکیب کامپوزیت چیست؟

پیوند کامپوزیتی یک تکنیک زیبایی است که در آن یک نوع ماده دندانی - در این مورد رزین کامپوزیتی - بر روی دندان های شما شکل گرفته و شکل داده شده است تا ظاهر، سفید تر لبخند بزنید. این می تواند به عنوان یک راه حل آرایشی برای دندان های شکسته، دندان ها و رنگ آمیزی در هر دو دندان و پر کردن استفاده شود. بر خلاف قرار دادن روکش های پرسلن، که می تواند بیش از دو بازدیدکننده داشته باشد، پیوند کامپوزیت رزین را می توان در یک قرار ملاقات تکمیل کرد.

با توجه به سلامت هر روز، هزینه پیوند می تواند مناسب باشد در هر دندان برای یک روش ساده تر، مانند پر کردن حفره، محدوده باشد. اگر چه بسیاری از برنامه های بیمه دندانپزشکی، باندینگ لوازم آرایشی را پوشش نمی دهند، خوب است که بپرسید آیا آنها بخشی را پوشش خواهند داد - به خصوص اگر بخشی از یک روش پزشکی ضروری باشد، که برخی از بیمه گران تصدیق می کنند.

 

چه کسی برای پیوند کامپوزیت مناسب است؟

پیوند رزین کامپوزیت برای همه نیست. اگر لبخند شما به عنوان یک نتیجه بیش از حد یا کمرنگ کشیده شود، این درمان برای آن اصلاح نخواهد کرد. در عوض، با دندانپزشک خود صحبت کنید تا تعیین کنید که آیا کارهای عمیق تر مانند تنظیم نیش یا هر چیپ پیچیده یا شکاف در دندان هایتان لازم است. چسباندن در درجه اول برای کسانی است که به دنبال یک راه حل زیبایی برای دندان هایی هستند که به هر دلیلی سالم هستند

چه چیزی را شما می توانید در طول سفر انتظار داشته باشید؟
پیوند کامپوزیت یک روش ایمن و موثر است که بیش از 50 سال پیش توسعه یافته است و به طور گسترده ای برای بیش از سه دهه به طور گسترده ای در دسترس بوده است. امروزه پر کردن و فرایندها بسیار کارآمد هستند و برای شما و دندانپزشک شما آسان تر است.

درمان خود را اغلب با حذف برخی از مینای دندان شروع می شود، به دندانپزشک اجازه می دهد تا بهترین رزین کامپوزیت را به دندان های شما بسپارید و سپس از آن استفاده کنید. دندانپزشک شما سپس رزین کامپوزیتی را اضافه می کند، آن را با یک نور ویژه درمان کرده و با پرداخت دندان هایتان پایان دهید. از آنجا که این فرایند شامل تکنیک بالا برای قالب و شکل طبیعی است، بهتر است که با یک دندانپزشک کار کرده و تجربه و تخصص در این زمینه داشته باشید

چه مراقبتی مورد نیاز است؟
با مراقبت عادی، مواد کامپوزیت امروز کافی است تا بتواند بدون توجه منظم به آن ادامه دهد. شما نیازی به جستجوی دندانپزشک خود برای بازدید و مراقبت ویژه ندارید.
اگر شما علاقه مند به دستیابی به یک لبخند روشن تر هستید، پیوند کامپوزیت رزین یک گزینه عالی است. مراقب باشید از دیگر نیازهای دهانتان، اول، اطمینان حاصل کنید که لبخند طبیعی شما در داخل و خارج سالم است.

تکمیل کامپوزیت (تک رنگ رنگی دندان) برای کودکان

بیش از نیمی از کودکان بالای شش سالگی، برخی از بیماری های دندانی را تجربه می کنند. هنگامی که حفره ها درمان می شوند، می توانند منجر به درد، عفونت و حتی از دست رفتن دندان شوند. خوشبختانه دندانپزشکان اطفال می توانند حفره ها را پر کنند تا از بدتر شدن یا ایجاد عوارض جلوگیری شود. دندانپزشکی مدرن امکان پر کردن حفره ها را با استفاده از پرکننده های رنگی دندان، همچنین به عنوان کامپوزیت ها نیز شناخته شده است. کودکان با پر کردن دندان رنگ می توانند دندان هایی را از بین ببرند که به صورت موثر و بصری جذاب باشند.


آیا می دانید ...


این پوسیدگی شایع ترین بیماری مزمن بر کودکان است؟ کودکان زیر 6 ماهه می توانند فساد دندانی را تجربه کنند. پر کننده های رنگی دندان می تواند دندان های آسیب دیده را تعمیر کند، اما موثر ترین روش درمان پیشگیری است. والدین می توانند با محدود کردن مواجهه با غذاهای شیرین و نوشیدنی، کودکان خود را از حفره ها جلوگیری کنند.


چه زمانی کودک دچار پر شدن دندان می شود؟

دندان ها و لثه های کودک شما با استفاده از بی حسی موضعی از بین می رود. دندانپزشک پس از برداشتن دندان از دندانها را پاک کرده و محل درمان را تمیز می کند. مواد کامپوزیتی به سطح دندان متصل می شوند و درمان می شوند. در نهایت، پر کردن برای راحتی تنظیم می شود. اگرچه اغلب کودکان در طول این فرایند ناراحتی کم یا بدون احساس دارند، طبیعی است که احساس فشار کنید. اگر فرزند شما دچار اضطراب دندانی یا نگرانی در مورد روند درمان باشد، با دندانپزشک کودک خود در مورد گزینه های آرام بخش صحبت کنید


آیا فرزندم نیاز به پر کردن دارد؟

اگر کودکتان دارای حفره دندان باشد، ممکن است فرزند شما نیاز به پر کردن دندان داشته باشد. اگرچه برخی حفرات آشکار هستند و باعث درد می شوند، بسیاری از آنها به راحتی دیده می شوند و بدون علامت هستند. به همین دلیل است که همه کودکان باید دندانپزشک کودکان اطفال دو بار در سال برای امتحان حرفه ای دندانپزشکی مراجعه کنند. امتحانات منظم می تواند در اولین مراحل تشخیص پوسیدگی دندان را شناسایی کند که به راحتی درمان می شود.


چه مدت یک رزین کامپوزیت پر می شود در یک کودک؟

پرکننده های کامپوزیت بسیار قوی هستند و قادر به رفع لباس های معمول و پریشی در کودکان می باشند. بیشتر پر کردن دندان رنگ چند سال طول می کشد تا زمانی که بچه ها دو بار در روز بشورند، یکبار در روز نخ بخیه، عادت های غذایی سالم را بکار می گیرند و به طور منظم دندانپزشک کودکان برای امتحانات مراجعه می کنند.

 

 

کامپوزیت


 1050,    16  اسفند  1396 ,   مقالات

نظر دادن

درباره ما

شرکت بنسر مفتخر است محصـولات آرایشـی و بهداشتی را با سالم ترین مواد اولیه گیاهی و مفید براي پوسـت ، مو و بدن عرضه نماید. شرکت بنسر با شـــعار " با لبخند زندگی کنید " همواره سعی در ارتقاء کیفیت محصـــولات خود و ارایه آنها با قیمت بسیار مناسب، دارد .

            

چرا بنسر رضایتمندی مشتریان

85%

رضایت از کیفیت

91%

در دسترس بودن محصولات

88%

بسته بندی

77%

اطلاع رسانی

95%

فروش آنلاین

آدرس: تهران - خیابان پاسداران- خیابان گل نبی- خیابان ناطق نوری- بن بست حسینیان - پلاک 5
تلفن :  02122854162 _02122842073 _02122899194 _02122899193
تلفن سراسری: 72263_021
فکس: 02122854162
ایمیل: info@bencer.ir
 

عضویت در خبر نامه