ستون کناری سمت چپ

اهمیت خمیر دندان

اهمیت خمیر دندان

اهمیت خمیر دندان

خمیر دندان، دندان ها را پاک می کند، آنها را در برابر پوسیدگی دندان ها محافظت می کند، و آنها را سالم و جذاب نگه میدارد، و همچنین نفس را تازه می کند.

نوع خمیر دندان و موارد استفاده آن

شما قبلا اهمیت مراقبت از دندان های خود را که شامل برداشتن آنها دو بار در روز است را می شناسید. شستشو همراه با نخ ریسی دندان نه تنها مواد مخلوط و پلاک را از بین می برد بلکه همچنین دندان های شما را در برابر پوسیدگی دندان و بیماری های لثه محافظت می کند.

اما مسواک زدن دندان هایتان فقط در صورت استفاده از خمیر دندان نیز مفید خواهد بود. این ممکن است کاملا واضح و روشن باشد اما افرادی هستند که به هر دلیلی از خمیر دندان استفاده نکنند. نوع انتخابی شما نیز مهم است.

 

دندانپزشکان توصیه می کنند که از خمیر دندان استفاده کنید، مخصوصا خمیر دندان فلوراید، زیرا این دندان ها نه تنها دندان ها را پاک می کند بلکه از آنها محافظت می کند.

 

مسواک زدن دندان ها با خمیر دندان خاویار، استفاده از نخ دندان زغالی و استفاده از دهانشویه بنسر همه بخش های ضروری و روزانه دندان  است که به دندان های سالم و زیبا نگاه می کند.

 

یک روش روزانه خوب برای حفظ سلامت دندان ها و لثه ها با مسواک زدن دندان ها شروع می شود که معمولا نادیده گرفته می شود مسواک زدن با خمیر دندان است.

خمیر دندان دیگر فقط خمیر دندان نیست و فرمول های جدیدی به طور مرتب از شرکت های جدیدی که به بازار وارد می شوند و همچنین شرکت های قدیمی تاسیس شده که هرکسی از آنها آشنا است، به طور منظم منتشر می شود.

 

کار اصلی خمیر دندان کمک به دندان با استفاده از مسواک در پاک کردن پلاک است که روی دندان های شما ایجاد شده و باعث مسائلی چون گنگی ویتامین و پریودنتیت شود. ریزش های غذایی که به دندان هایتان گیر کرده اند و باکتری هایی که در دهان شما قرار می گیرند که بر روی دندان های شما تاثیر می گذارد که در نهایت منجر به پوسیدگی دندان، حفره ها و از دست رفتن دندان می شود.

 

اکثر خمیر دندان ها حاوی فلوراید است که به تقویت مینای دندان ها کمک می کند و حفاظت بیشتری از محیط اسیدی ایجاد می کند که توسط باکتری ایجاد می شود، گرچه باید توجه کرد که فلوراید در روزهای متوالی منجر به مسمومیت  است و باید از بلعیدن خمیر دندان اجتناب شود.

 

نوشابه های گازدار نیز یک عنصر رایج در بسیاری از خمیر دندان هستند، به خصوص کسانی که ادعا می کنند دندان هایتان را سفید می کنند.
سودا پودر ثابت کرده است که در تمیز کردن و سفید کردن دندان هایتان ایمن و موثر است. قبل از اختراع خمیردندان های تجاری، نوشابه های گازدار، شایع ترین ترکیب مورد استفاده برای مسواک زدن دندان ها بود.

 

اگر شما یکی از افرادی هستید که با دشواری به خوردن یا نوشیدن چیزهایی است که به علت حساسیت دندانهایتان بسیار گرم یا بسیار سرد هستند، احتمالا آگاه هستید که خمیر دندان مخصوصی برای کمک به این مشکل وجود دارد. اطمینان حاصل کنید که از دندانپزشک خود بپرسید و یا یک خمیر دندان را که به نیازهای شما مناسب است توصیه می کند.

 

 

 

اهمیت خمیر دندان

 

 


نظر دادن

 

درباره ما

برند بنسر مفتخر است محصـولات آرایشـی و بهداشتی را با سالم ترین مواد اولیه گیاهی و مفید براي پوسـت ، مو و بدن عرضه نماید. برند بنسر با شـــعار " با لبخند زندگی کنید " همواره سعی در ارتقاء کیفیت محصـــولات خود و ارایه آنها با قیمت بسیار مناسب، دارد .

            

چرا بنسر رضایتمندی مشتریان

85%

رضایت از کیفیت

91%

در دسترس بودن محصولات

88%

بسته بندی

77%

اطلاع رسانی

95%

فروش آنلاین

آدرس: تهران - خیابان پاسداران- خیابان گل نبی- خیابان ناطق نوری- بن بست حسینیان - پلاک 5
تلفن :  02122854162 _02122842073 _02122899194 _02122899193
تلفن سراسری: 72263_021
فکس: 02122854162
ایمیل: info@bencer.ir
 

عضویت در خبر نامه