ستون کناری سمت چپ

مسواک وانتخاب مناسب آن برای شما و فرزند شما

مسواک وانتخاب مناسب آن برای شما و فرزند شما

مسواک و راهنمایی برای انتخاب نوع مناسب برای شما و فرزند شما

مسواک در شکل و اثربخشی در تمیز کردن دندان متفاوت است، در می یابیم که انواع مشخص به عنوان نوع نرم موی درشت و نوع وجود دارد آسان برای استفاده در کودکان، این برخی اشتباه در هنگام خرید یک مسواک از داروخانه ها و مغازه به دلیل تعداد زیادی از گونه های است گونه های سالم تر و شناخته شده نیست در تمیز کردن دندان مفید است؛ این شما باید راهنمایی کنید که بهترین مسواک را برای شما انتخاب کنید.

نکات در هنگام انتخاب یک مسواک
این نکات کمک خواهد به شما برای انتخاب بهترین و مناسب برس وقتی که شما تمیز کردن دندان های خود را:
1. اندازه قلم مو باید در اندازه قلم مو برای شما مناسب باشد، به این معنا که آنها کوچک هستند و نه بزرگ نیست. برس بزرگسالان از قلم مو مناسب متفاوت برای جوان، Valvkin زمانی که جوان Akunan کوچکتر، این برس دندان بهترین است که دارای دندان دور از مقیاس نیم اینچ جلو هستند. مسواک باید گسترده باشد. یک مسواک طولانی را انتخاب کنید که هنگام تمیز کردن دندان ها دست خود را شانه می کند و با تمیز کردن دندان ها از داخل به خوبی کار می کند. 2. دندان خود را مسواک تایپ شما تعیین نوع قلم مو را انتخاب کنید، که دو نوع هستند: راهنمای است و در میان مردم، و یا مسواک برقی در گردش خون، و اینکه آیا شما یک قلم مو به طور منظم و یا برق را انتخاب کنید شما خودتان را در مقابل چند انتخاب پیدا کنید، عبارتند از: برس بسیار نرم است فوق العاده نرم موی ، این نوع از مویرگ ها می شود راحت ترین در کودکان و افراد مسن، افرادی که از بیماری های لثه رنج می برند، به این دلیل که مویرگ ها در این برس نرم خواهد دندان های خود صدمه دیده است. براش نرم نرم موی این نوع بهترین دلیل است که برس نرم آن را به عنوان انعطاف پذیر است و می توانید تمیز کردن دندان مولر داخلی و دندان ها و همچنین مناسب برای لثه و امن تر برای حفظ مینای دندان. برس متوسط ​​متوسط ​​موی این نوع مسواک است، تنها برای افراد سالم استفاده نمی شود، چرا که این نوع آسیب به کسانی که از عفونت لثه و زخم های دهان و یا هر صمغ بیماری های مربوط به دیگر رنج می برند، دلیل این است که آن جامد است و دندان فرش نسبتا به شدت در مورد نرم، آن را ممکن است منجر برای خونریزی لثه، اما مزایای آن این است که آنها دندان ها را به خوبی تمیز می کنند. قلم مو سخت سخت موی ساخته شده از نایلون، این نوع است که به شدت بین مردم و محبوب در بازار داد و ستد، اما دندان نیست ممکن است به خوبی تمیز شود، و استفاده گاه خشونت آمیز از این نوع از علل برس خونریزی لثه ها و عفونت دندان.


چندین چیز برای مسواک برقی وجود دارد:

   . افزایش سرعت مسواک زدن
دست یک فرد متوسط، در هنگام مسواک زدن سرعت زیادی ندارد​​ حتی در حداکثر سرعت، حرکت دست قابل مقایسه با سرعت حرکت مسواک برقی نیست. برس یک مسواک برقی به سرعت بروی سطوح مختلف دندان می چرخد و اکثر پلاکها و ذرات غذا را از لابلای دندانها پاک می کند و بطور موثری تمام سطوح دندان را تمیز می نماید.

  . تسهیل در مسواک زدن
از آنجایی که مسواک برقی بخش عمده ی کار را انجام می دهد، فرد مجبور به انجام تلاش زیادی برای تمیز کردن دندانهای خود بطور روتین نیست. همه ی آنچه فرد باید انجام دهد قرار دادن خمیر دندان بر روی مسواک، روشن نمودن مسواک و حرکت آن بر روی همه ی سطوح دندان از جمله جلو و پشت دندان ها و بر روی سطوح صاف دندانهای مولر است. برای افرادی که دارای مشکلاتی در دست یا مچ دست خود هستند مانند قطع انگشتان دست و یا فلج، سندرم Carpal tunnel، ورم مفاصل، و یا شرایط مشابه، استفاده از مسواک برقی تنها راه اطمینان بخش برای دستیابی به بهداشت قابل قبول دهان و دندان به صورت روزانه است .

  . تمیز کردن عمیق تر
بر اساس مطالعه ای که در سال ۲۰۰۵ انجام شد مسواکهایی که حرکت برس آنها ارتعاشی چرخشی می باشد در حذف پلاکها و کاهش التهاب لثه در کوتاه مدت و بلند مدت بمراتب بهتر از مسواکهای دستی هستند. طراحی انواع مسواک برقی بصورتی است که امکان دسترسی به مناطقی که تمیز کردن آن با مسواک معمولی سخت است را فراهم می نماید: بخشهایی از دندان که به لثه ها بسیار نزدیکند و همچنین شکاف بین دندان ها که اغلب برای باکتریها پناهگاه بسیار خوبی است. برس مسواک برقی با حرکت سریع این بخشها را بخوبی تمیز می نماید، پرزهای مسواک به تمام ترک ها، منحنی ها و شکاف ها وارد شده و ذرات غذا و باکتری های مضر را از این نواحی می شوید. حرکت برس مسواک برقی فشار و قدرت بیشتری را تامین می کند و همه ی لایه های پلاکهای میکروبی را شستشو داده و از بین می برد.

  . تمیز کردن بدون درد
انواع مسواک برقی برای تمیز کردن کامل، عمیق و سریع دندانها طراحی شده اند. برخی از افراد با توجه به این خصوصیات تصور می کنند مسواک برقی ممکن است سبب ایجاد درد در دهان یا لثه های آنها شود. اگر لثه ها در حال حاضر به علت عدم بهداشت مناسب دهان و دندان، ملتهب باشند به احتمال زیاد به هر نوع مسواکی چه برقی و چه دستی، حساس خواهند بود. با این حال، با مسواک زدن مرتب دو بار در روز و همچنین کشیدن روزانه ی نخ دندان، دندان ها و لثه ها سالمتر خواهند شد. برای مجموعه ی سالمی از لثه و دندان، مسواک برقی هیچ درد و ناراحتی ایجاد نمی کند. پرزهای مسواک به اندازه ی کافی زبر هستند که کارشان را بخوبی انجام دهند، اما در عین حال به اندازه کافی نرم هستند که از تحریک لثه ها جلوگیری کنند.

  . حذف لکه ها و رنگها
در جامعه پرمشغله ی امروز، مردم اغلب به نوشیدنی های حاوی کافئین مثل قهوه، چای داغ، چای سرد، نوشابه تکیه می کنند. کارمندان، دانش آموزان و مسافران با نوشیدن اینگونه نوشابه ها هوشیاری خود را حفظ کرده و از نظر جسمی پر انرژی می شوند. با این حال، مصرف مکرر نوشیدنیهایی مانند قهوه و چای نهایتا می تواند باعث تغییر رنگ دندان ها شود. قدرت زدودن فوق العاده ی مسواک برقی باعث می شود حذف لکه های ناخواسته و سفید کردن دندانها آسان تر شود.

 
فواید مسواک برقی برای کودکان

متخصص جراحی لثه و ایمپلنت، استفاده از مسواک برقی را برای کودکان دارای ناتوانی جسمی و حرکتی و کودکان کم سن و سال (زیر6 سال) مناسب دانست و گفت: از آنجا که کودکان مهارت کافی برای مسواک زدن ندارند و پلاک های دندانی آنان ناقص برداشته می شود و از طرفی چون مسواک های برقی نیاز به مهارت های دستی را با حرکت های خودکار خود کاهش می دهد، برای کودکان مفید است.
آقایان افزود: کودکانی که به شناخت کافی در خصوص لزوم استفاده از مسواک برای حفظ سلامتی دندانهای خود رسیده اند و در واقع برای کودکانی که انگیزه و مهارت دستی کافی برای مسواک زدن دارند، مسواک برقی هیچ برتری نسبت به مسواک معمولی ندارد.

به گفته وی، مسواک برقی درصورتی بهتر است که دفعات استفاده روزانه از آن نسبت به مسواک دستی بیشتر باشد.

آقایان تاکید کرد: با این وجود هیچ طرح مسواکی که به طور قابل توجهی در برداشتن پلاک برتر باشد، هنوز از نظر علمی برای کودکان ثابت نشده است.

چه کسانی حتما مسواک برقی بخرند؟

مسواک برقی انگیزه فرد را تقویت می‌کند.

این فواید در بیماران ارتونسی چشمگیرتر است. گروه دیگری که استفاده از این مسواک‌ها در آنها مورد توجه است، افرادی هستند که نواحی تماس بین دندانی را خوب تمیز نمی‌کنند. مطالعات نشان می‌دهند استفاده از مسواک برقی نتایج یکسانی را در مقایسه با استفاده از مسواک دستی و سایر وسایل تمیزکننده سطوح تماس بین دندانی در پاکسازی این نواحی دارد. گروه دیگری که کاربرد این مسواک‌ها در آنها توصیه می‌شود، کودکان هستند. به نظر می‌رسد مسواک‌های برقی پلاک بیشتری را در مقایسه با انواع دستی در کودکان برمی‌دارند. کاربرد این مسواک‌ها به‌خصوص در کودکانی که دارای معلولیت ذهنی یا مهارت ناکافی برای مسواک زدن دستی هستند توصیه می‌شود.در نهایت مطالعات مختلف نشان می‌دهند که استفاده از مسواک‌های برقی در بیشتر مردم سودمند است چرا که بدون توجه به توانایی فردی، یک تکنیک خوب مسواک زدن را فراهم و انگیزه فرد را تقویت می‌کنند و مقبولیت بیشتری در طولانی مدت دارند.تولیدکنندگان مختلف، فواید زیر را در کاربرد مسواک‌های برقی ادعا می‌کنند: کاهش قابل توجه پلاک در بالغان و بزرگسالان، نیروی کمتر مورد نیاز برای برداشت پلاک و در نتیجه کاهش خطر تحلیل و سایش لثه، کاهش بیشتر التهاب و خون‌ریزی از لثه در مقایسه با مسواک‌های دستی، توانایی بیشتر در برداشت جرم و تغییر رنگ دندان‌ها در مقایسه با مسواک دستی، به دلیل سر کوچک و دسترسی آسان به نواحی مختلف دهان، کودکان به استفاده از این مسواک‌ها راغب‌ترند.نخ دندان 


نظر دادن

درباره ما

شرکت بنسر مفتخر است محصـولات آرایشـی و بهداشتی را با سالم ترین مواد اولیه گیاهی و مفید براي پوسـت ، مو و بدن عرضه نماید. شرکت بنسر با شـــعار " با لبخند زندگی کنید " همواره سعی در ارتقاء کیفیت محصـــولات خود و ارایه آنها با قیمت بسیار مناسب، دارد .

            

چرا بنسر رضایتمندی مشتریان

85%

رضایت از کیفیت

91%

در دسترس بودن محصولات

88%

بسته بندی

77%

اطلاع رسانی

95%

فروش آنلاین

آدرس: تهران - خیابان پاسداران- خیابان گل نبی- خیابان ناطق نوری- بن بست حسینیان - پلاک 5
تلفن :  02122854162 _02122842073 _02122899194 _02122899193
تلفن سراسری: 72263_021
فکس: 02122854162
ایمیل: info@bencer.ir
 

عضویت در خبر نامه