ستون کناری سمت چپ

نخ دندان از مسواک

نخ دندان از مسواک

اهمیت بیشتر نخ دندان از مسواک

"نه" پاسخ ما بیشتر از پاسخ به سوال دندانپزشک است که آیا ما دندان هایمان را با نخ دندان تمیز می کنیم. پس از خواندن پنج دلیل برای استفاده از نخ برای تمیز کردن دندان، پاسخ بعدی شما خواهد بود "بله!"

در اغلب موارد افرادی را داشتیم که به دندانپزشک در پاسخ به انجام: "استفاده شما از نخ دندان به طور منظمِ؟" پاسخ "نه" را می دادند و باعث می شود با عصبانیت یک دندانپزشک در مورد اهمیت استفاده از موضوع حداقل یک بار در روز علاوه بر مسواک زدن دندان مالش و استفاده از دهان شویه پاسخ دهند.

بسیاری از مردم به اهمیت استفاده از نخ دندان درک نمی کنند. بر خلاف مسواک که پاک کننده سطوح بیرونی دندان و لثه است و نخ دندان پاک کننده دندان در مکان های است که می تواند مسواک او مانند محل تلاقی دندان ها و لثه و فضاهای خالی بین دندان در دسترس نیست.

استفاده منظم از نخ دندان می تواند کمک به لبخند زیبا و سالم، بیماری های دهان و دندان، درد دندان و غیره. اگر به دقت بخوانید و به پنج دلیل اصلی برای استفاده از نخ دندان

1. با استفاده از نخ دندان، قبل از مسواک زدن موثرتر از مسواک زدن به تنهایی
بسیاری از مردم فکر می کنند اگر دندان های خود را یکبار در روز بشورند، همه کار انجام دادن تا دهانشان را سالم نگه دارند، اما در واقع مسواک زدن بدون نخ دندان خوب نیست و بهتر است دندان ها توجه بیشتری شود. بر خلاف یک مسواک که فقط سطوح در معرض دندان را تمیز می کند، موضوع به فضاهای بین دندان ها می رسد - مکان هایی که مسواک نمی تواند برسد. توصیه می شود قبل از مسواک زدن دندان را تمیز کنید با نخ دندان بنسر که توصییه ما به شما دوستان است.


2. نخ دندان از لثه ها محافظت می کند
جایی که دندان ها با لثه ها ملاقات می کنند، یک منطقه بارور برای رشد باکتریایی در دهان است. باقی مانده مواد غذایی را می توان با لثه ها به محل اتصال مجدد دندان متصل کرد و یک لایه پلاک ایجاد می کند که می تواند منجر به عفونت لثه شود که ممکن است مزمن شود و در نهایت باعث از دست رفتن دندان شود. نخ دندان می تواند شکاف بین دندان ها و لثه ها را وارد کند و بقایای مواد غذایی و لایه پلاک را که مسواک نمی تواند برداشته شود، حذف می کند.

3. با استفاده از نخ دندان می تواند پول را ذخیره کنید
شناخته شده است، درمان های دندانپزشکی می تواند بسیار گران باشد. استفاده از موضوع روزانه می تواند بسیاری از بیماری های لثه و دندان را از بین ببرد و تعداد درمانهای دندانپزشکی را کاهش دهد یا حتی کاملا از بین برود. توصیه می شود برای بررسی هر دوی 6 ماه دندانپزشک مراجعه کنید. با استفاده از موضوع، این آزمایش ها می تواند کافی باشد و از تداخل هزینه های دندانپزشکی جلوگیری شود.

4. استفاده از نخ دندان، از بیماری ها دیگر پیشگیری می کند
بیماری لثه ممکن است بر بدن بیش از تغییر رنگ دندان ها، احساس ناراحتی در دهان یا نفس بدرخشند. مطالعات نشان داده اند که باکتری هایی که در دهان ناسالم تولید می کنند، می توانند به بقیه بدن آسیب برسانند و منجر به بیماری های قلبی، دیابت و بیماری های تنفسی شوند. این یک موضوع بسیار مهم است. در سال 2003، CDC در صدد تأکید بر بهداشت دهان در سیستم بهداشت عمومی بود به عنوان یک قدم برای جلوگیری از بیماری های تهدید کننده زندگی. با استفاده از نخ دندان یک مسئله است که نیاز به چند دقیقه در روز، یک گام کوچک و ساده است که می تواند تأثیر قابل توجهی بر سلامت طولانی مدت ما داشته باشد. 

 

 

 

 

نخ دندان 


نظر دادن

درباره ما

شرکت بنسر مفتخر است محصـولات آرایشـی و بهداشتی را با سالم ترین مواد اولیه گیاهی و مفید براي پوسـت ، مو و بدن عرضه نماید. شرکت بنسر با شـــعار " با لبخند زندگی کنید " همواره سعی در ارتقاء کیفیت محصـــولات خود و ارایه آنها با قیمت بسیار مناسب، دارد .

            

چرا بنسر رضایتمندی مشتریان

85%

رضایت از کیفیت

91%

در دسترس بودن محصولات

88%

بسته بندی

77%

اطلاع رسانی

95%

فروش آنلاین

آدرس: تهران - خیابان پاسداران- خیابان گل نبی- خیابان ناطق نوری- بن بست حسینیان - پلاک 5
تلفن :  02122854162 _02122842073 _02122899194 _02122899193
تلفن سراسری: 72263_021
فکس: 02122854162
ایمیل: info@bencer.ir
 

عضویت در خبر نامه