ستون کناری سمت چپ

چگونه یک نخ دندان را انتخاب کنید؟

چگونه یک نخ دندان را انتخاب کنید؟

اگر تا به حال به دندانپزشک مراجعه کرده باشید، به شما در مورد چگونگی نخ دندان هشدار داده شده است. این تذکرباعث می شود که نخ دندان بخشی ضروری از مراقبت های خانگی دندان های شما باشد، اما با گزینه های زیادی که در دسترس است، ممکن است دشوار باشد که کدام یک برای شما مناسب است. با این وجود، دندانپزشکان بر این باورند که مهم نیست چه مقدار از نخ هایی که انتخاب می کنید، بلند باشد فقط ضخامت و پهنای نخ تاثیر گذار است.

 

1. هنگامی که شکاف های بزرگ دارید، یک نخ ضخیم را انتخاب کنید.

 اگر فضاهای بزرگ بین دندان های شما وجود دارد، یک نخ دندان ضخیم را انتخاب کنید. برخی از گزینه های نوار دندان یا نخ دندان ها فوق العاده است. انتخاب یک نخ ضخیم کمک خواهد کرد که اطمینان حاصل شود که شما تمام سطوح دندان های خود را تمیز کرده اید.


2. نخ دندان نازکتر را برای فضاهای کوچکتر انتخاب کنید.

اگر دندان های شما به شدت تحت فشار قرار می گیرند، شما نیاز به یک نخ دندان نازکتر دارید. این نخها برای ضخامت بین دندانها خیلی ضخیم است.

 

 

 3. نخ دندان دارای موم یا ناخالصی را انتخاب کنید.

 شما می توانید از هر کدام از این ها بر روی دندان هایتان استفاده کنید، بسته به اولویت شماست. اگر دندان های شما با هم تنگ تر بسته بندی شدند با این حال، نوع موم می تواند دندان را آسان تر کند،

یکی از مزایای نخ ناخالص این است که صدای خشن را در برابر دندان هایتان پاک می کند، بنابراین به شما کمک می کند تا زمانی که دندان هایتان تمیز هستند مطمئن شوید.

 

 4. نخ دندان طعم دار

 این که آیا نخ دندان شما طعم دار باشد انتخاب شماست. این تفاوت در نحوه کارکرد نخ را ندارد و شکر یا کالری را اضافه نمی کند. طعم دهنده می تواند آن را لذت بخش تر کند

 5. نخ دندان نایلونی یا رشته ای

 نخ به طور کلی در دو نوع آمده است: چند قطعه و رشته تک. نخ اکریلیک معمولا از نایلون ساخته می شود، در حالی که رشته های تک معمولا از لاستیک یا پلاستیک ساخته می شوند. نسخه نایلونی شایع تر است، و این چیزی است که بیشتر در روده های عمومی استفاده می شود؛ بنابراین، ارزان تر است

اگر پرکننده هایی دارید که به دقت بین دندان های شما مناسب نیستند و یا اگر قطعات کوچک تارتار وجود داشته باشد، نخ دندان های چند قطبی حتی بعد از یک بار استفاده می شود. این می تواند نشانه خوبی باشد که شما باید دندانپزشک خود را ببینید.

نسخه ی رشته ای تا حدودی تا کنون نبوده است، بنابراین گران تر است. با این حال، بعضی از مردم احساس می کنند که آن را آسان تر می کند. همچنین، آن قوی تر از نسخه نایلون است، بنابراین اگر شما با پاره شدن نخ ها مشکل دارید، نایلونی بهتر است.

 

 6. برای دسترسی آسانتر، استفاده از نخ مخصوص را انتخاب کنید.

بعضی از مردم از نخ معمولی استفاده میکنند و دندان خود را دچار مشکل می کنند. یک قطعه نخ را بین دو بازوی کوچک پلاستیکی متصل به یک چوب وصل می باشد. این باعث می شود که نخ دندان راحت تر باشد، زیرا شما فقط نیاز به یک دست برای نگه داشتن نخ را دارید.

 

7. نخ دندان با فشار آب

اگر با ایده نخ دندان به طور کامل مخالفید، این پیشنهاد خوبی است. همانطور که از نام آنها مشخص است، این flossers از انفجار آب برای کمک به پاک کردن پلاک از دندان های شما و بین دندان های شما استفاده کنید. از آنجا که آنها از آب استفاده می کنند، لازم نیست که با دندان های بین دندان ها آشنا شوید.

فلوسرهای آب به شدت توصیه می شود در بیماران دارای ایمپلنت دندانی، پرانتز، تاج و پل ها.

 

8. از بین بردن پلاک دندانی با خلال دندان

نوع دیگری از پلاک Remover پلاك چوبی است. در بعضی موارد، این محصول شبیه به خمیر دندان است، اما برای حذف پلاک طراحی شده است. پس از نرم شدن آن در دهان، چوب را به سمت تخت داخل لثه ها وارد کنید و آن را به آرامی داخل و خارج کنید. این محصول برای افرادی که بین دندان هایشان فاصله زیادی دارند بهتر است.

 

 

 

 

 

 

 

نخ دندان


نظر دادن

درباره ما

شرکت بنسر مفتخر است محصـولات آرایشـی و بهداشتی را با سالم ترین مواد اولیه گیاهی و مفید براي پوسـت ، مو و بدن عرضه نماید. شرکت بنسر با شـــعار " با لبخند زندگی کنید " همواره سعی در ارتقاء کیفیت محصـــولات خود و ارایه آنها با قیمت بسیار مناسب، دارد .

            

چرا بنسر رضایتمندی مشتریان

85%

رضایت از کیفیت

91%

در دسترس بودن محصولات

88%

بسته بندی

77%

اطلاع رسانی

95%

فروش آنلاین

آدرس: تهران - خیابان شریعتی  - خیابان پابرجا - خیابان جلیلی - بن بست نسترن - پلاک 7
تلفن : 72263_021
فکس: 02122643403
ایمیل: info@bencer.ir
 

عضویت در خبر نامه