شامپو موی ذغالی بنسر

 

شامپو موی ذغالی (Charcoal Hair Shampoo)

شامپو موی ذغالی بنسر با استفاده از آخرین مطالعات علمی روز دنیا به بازار عرضه شده و به عنوان شوینده ای مناسب و سازگار با موی همه­ی افراد می باشد.

امروزه زندگی در شهرهای شلوغ باعث شده موها زودتر کثیف شوند، مخصوصاً افرادی که در محیط‌ های کاری آلوده کار می‌کنند، باید بیشتر مراقب سلامت موهایشان باشند و پس از اتمام کار، سر خود را با یک شامپوی مناسب با قدرت پاک‌کنندگی بالا بشویند.

شامپو موی ذغالی بنسر با دارا بودن فرمولاسیونی خاص باعث تمیزی کامل مو از چربی های اضافه و آلودگی ها می گردد علاوه بر این، پس از شستشوی موها با این شامپو، موها سبک تر شده و موها حالت پذیری بهتری پیدا می کنند و پر پشت تر به نظر می آیند و دیرتر نیز چرب می شوند و به افرادی که دارای موهای نازک و لخت می باشند کمک می کند تا موهایی حالت پذیرتر و حجیم تر داشته باشند و حالت موها به مدت طولانی تری حفظ شود. وجود مرطوب کننده در این شامپو باعث کاهش حالت پرواز مو می شود و موها را قابل کنترل می کند. وجود مواد مؤثره در شامپو ذغالی به ریشه مو انرژی می بخشد و باعث می شود تا موهای ضعیف و نازک به مرور محکم تر و قطورتر گردند.

شامپو موی ذغالی بنسر بر اساس خواص ضد قارچ و ضد باکتری طبیعی برخی گیاهان نظیر مرزه کوهی و درخت چای، فرموله شده است. آثار درمانی شامپو ذغالی به سرعت و در اولین استفاده آغاز می شود، این شامپو علاوه بر قدرت شویندگی کنترل شده باعث نرمی و لطافت موها نیز می گردد و باعث تغییر رنگ مو در موهای رنگ شده نمی شود.

عصاره های گیاهی (مرزه کوهی) موجود در شامپو ذغالی علاوه بر کاهش ترشح چربی و افزایش جریان خون در پوست سر باعث حفظ موها از اثر آلودگی هوا و رادیکالهای آزاد می شود و به این ترتیب باعث کاهش ریزش مو و خارش پوست سر می گردند.

شامپو روزانه ذغالی بنسر حاوی کربن فعال، روغن درخت چای، عصاره مرزه کوهی و عصاره لیمو می باشد.

*کربن فعال به علت جاذب بودن، می تواند باعث تمیز شدن عمقی پوست سر شود.

*روغن درخت چای باعث ایجاد تعادل چربی پوست سر شده و از ایجاد خشکی و شوره سر جلوگیری می کند .

*عصاره مرزه کوهی، خاصیت ضد باکتری دارد و باعث تمیز شدن پوست می شود.

*عصاره لیمو از جوش و آکنه هایی که در پوست سر ایجاد می شود جلوگیری می کند و با توجه به خاصیت آنتی اکسیدانی آن، تا حد زیادی موجب سم زدایی پوست سر می شود.


شامپو موی ذغالی بنسر

 • با خاصیت سم زدایی و پاک سازی عمیق پوست و مو بدون ایجاد التهاب و خشکی
 • دارای کف سفید جهت ایجاد حس بیشتر پاکیزگی
 • دارای pH مناسب با پوست سر
 • پیشگیری از شوره سر
 • در این شامپو از ماده سرطان زای پاربن استفاده نشده است.
 • حفظ رطوبت و افزایش مقاومت مو
 • ایجاد درخشندگی و حالت پذیری مو
 • مناسب برای انواع موها
 • ضدشوره، ضد التهاب
 • برطرف کننده آلودگی های سطحی کف سر
 • غنی شده از عصاره لیمو، مرزه کوهی، روغن درخت چای
 • قدرت شویندگی مناسب بدون تحریک پوست
 • حفظ نرمی و خوش حالتی موها با ماندگاری طولانی
 • جلوگیری از ایجاد الکتریسیته ساکن در میان موها
 • بهره گیری از مواد موثر گیاهی با اثرات ضد قارچی

روش مصرف

موها را خیس نمایید. مقداری از شامپو را به آرامی به مدت 2 الی 5 دقیقه بر روی پوست سر و موها ماساژ دهید. سپس به طور کامل آبکشی نمایید.

 • آیا استفاده از شامپوی ذغالی برای استفاده روزانه مناسب است؟

بله برای استفاده روزانه نیز مناسب می­ باشد.

 

 

 

 

شامپو روزانه ذغالی بنسر حاوی کربن فعال، روغن درخت چای، عصاره مرزه کوهی و عصاره لیمو می باشد.

کربن فعال به علت جاذب بودن، می تواند باعث تمیز شدن عمقی پوست سر شود.

روغن درخت چای باعث ایجاد تعادل چربی پوست سر شده و از ایجاد خشکی و شوره سر جلوگیری می کند .

عصاره مرزه کوهی، خاصیت ضد باکتری دارد و باعث تمیز شدن پوست می شود.

عصاره لیمو از جوش و آکنه هایی که در پوست سر ایجاد می شود جلوگیری می کند و با توجه به خاصیت آنتی اکسیدانی آن، تا حد زیادی موجب سم زدایی پوست سر می شود.

- با خاصیت سم زدایی و پاک سازی عمیق پوست و مو بدون ایجاد التهاب و خشکی
- دارای کف سفید جهت ایجاد حس بیشتر پاکیزگی
- دارای pH مناسب با پوست سر
- پیشگیری و درمان شوره سر
- در این شامپو از ماده سرطان زای پاربن استفاده نشده است.

 

 

 

شامپو سر ذغالی بنسر

با داشتن ذرات ذغال فعال، این کار را به‌ خوبی انجام می‌دهد. ذرات ذغال فعال دارای سطح فعالی هستند که به‌ راحتی به ذرات ریز روی موها اتصال پیدا می‌کنند. این شامپو حاوی پاک‌کننده‌هایی است که چربی و آلودگی‌ها را از روی مو پاک می‌کنند؛ اما در صورتی که آلودگی‌ها بیشتر از حد معمول باشند، می‌توان اطمینان داشت که ذرات ریز ذغال فعال با اتصال به این آلودگی‌ها، آن‌ها را از موها جدا می‌کنند. این شامپو برای موهای معمولی و استفاده‌ی روزانه کاملا مناسب است.

برای شست‌وشوی موها

کافی است مقداری از شامپو را روی سر ماساژ داده و به بازه زمانی 3 دقیقه صبر کنید تا ذرات زغال فعال، فرصت اتصال به آلودگی‌ها را پیدا کنند. با آبکشی موها این آلودگی‌ها هم از موها جدا شده و تمیز می‌شوند. قدرت پاک‌کنندگی بالای این شامپو ویژگی اصلی آن است که می‌تواند مورد توجه آن دسته از افرادی قرار بگیرد که پس از یک روز کاری می‌خواهند با حمام‌کردن، موهایی کاملا تمیز و عاری از هرگونه آلودگی داشته باشند. و ترکیب موثر زغال اکتیو استفاده شده در این ترکیب شامپو سر بنسر می باشد.

انتخاب این شامپوی سر ذغالی از شرکت نام‌ آشنای بنسر، که می‌تواند برای این دسته از افراد انتخاب مناسبی باشد.

 

شامپو سر بنسر از دو قسمت عمده تشكيل شده است:


1- مواد فعال سطحی: جزء اصلی يک شامپو مواد فعال كننده سطحی آن است. 

مواد فعال كننده سطح به طوركلی به چهار دسته آنيونی، كاتيونی، آمفوتری و غير يونی تقسيم بندی مي شوند.

در شامپو معمولا تركيبی از مواد فعال آنيونی (مانند سديم لارت سولفات)، مواد آمفوتری (مانند بتائين ها) و مواد غيريوني (مانند كوكونات فتی اسيد دی اتانول آميد) به عنوان مواد فعال كننده سطحی يا جزء اصلی استفاده می شود.

2- افزودنی ها: بفيه اجزاء به عنوان افزودنی به شامپو اضافه می شوند.

افزودنی های شامپو خود به دو دسته تقسيم بندی می شوند.

الف- افزودنی های عمومی

موادی مانند نگهدارنده ها برای جلوگيری از آلودگی ميكروبی، نمك برای افزايش قوام شامپو و اسانس برای خوشبو نمودن شامپو و سيتريك اسيد جهت تنظيم ph جزء افزودنی های شامپو به حساب می آيند.


ب- افزودنی های اختصاصی

در فرمولاسيون شامپوهای نوين مواد ويژه ای برای خلق اثربخشی خاص به شامپو اضافه مي گردند تا شامپو علاوه بر شويندگی بتواند ويژگی های زیبایی مورد انتظار را نیز برآورده نمايد.

شامپو سر بنسر در کنار پاک‌کنندگی عالی، به حفظ رطوبت پوست کمک کرده و طراوت را به پوست و مو هدیه می‌دهد؛ در انتخاب شامپوی مناسب دقت به مواد فعال كننده سطح و همچنين افزودنی های اختصاصی بسيار مهم است.

- پروتئين‏ كراتين و آمينو اسيدها به ساقه مو می پيوندند و شكافهای ايجاد شده در اثر استفاده از مواد نامرغوب را پر می كند. اين امر باعث افزايش مقاومت مو و محافظت از آن می گردد.

- مواد مرطوب كننده‏، موی شما را هيدراته می كند درست همان اثری كه بر روی پوست هم دارد.

- پنتنول و ويتامين ب5 برخلاف بقيه ويتامين ها به داخل محور مو نفوذ می كنند و برای افزايش استحكام و سلامت مو مفيد می باشد. 

 

شامپو موی ذغالی

چرا بنسر

85%

 رضایت از کیفیت

80%

اطلاع رسانی

90%

خرید آنلاین

91%

 در دسترس بودن

 

درباره ما

برند بنسر مفتخر است محصـولات بهداشتی را با سالم ترین مواد اولیه گیاهـی و مفید براي دهـان و دنـدان، پوسـت، مو و بدن عرضه نماید. بنسر با شـــعار " با لبـخند زندگی کنیـد " همـواره سعی در ارتـقاء کیفیت محصـــولات خـود و ارایـه آنهـا با قیمت بسیار مناسب، دارد .
        

تماس با ما

تهران،خیابان آفریقا، خیابان عاطفی غربی، پلاک 60،واحد 3
تلفن : 22050030_021/ 22650115_021
تلفن سراسری: 72263_021
فکس:22057801_021 
ایمیل: info@bencer.ir