دهانشویه کامل

دهانشویه کامل :


دهانشویه ها از محصولات بهداشتی پرطرفدار در جوامع مدرن هستند. کاربرد دهانشویه‎ ها جهت کنترل پلاک و جلوگیری از تجمع آن بر روی دندان و سطوح لثه‎ایی مجاور جایگاه ویژه‎ای دارد. مزیت دهانشویه های حاوی الکل این است که راحت تر جذب مخاط دهان و لثه می شوند و اثرگذاریشان بیشتر است. اما مضراتی هم دارند از جمله این که می توانند دهان را خشک کنند. گروهی از دهانشویه ها اثر درمانی دارند. دهانشویه های ضدعفونی کننده معمولا برای جلوگیری از عفونت بعد از جراحی دندان و ... تجویز می شوند. 

دهانشویه کامل بنسر به دلیل داشتن پلی سوربات ، ساخارین سدیم ، فسفریک اسید و با هدف نفوذ در پلاک دندان به همراه کاهش پلاک دندانی و خارج شدن ذرات و باقی مانده های غذایی از لابه لای دندان ها استفاده می شود .
این محصول جهت  مقابله با باکتری دهانی و جلوگیری از التهاب لثه است از دیگر خواص این محصول تقویت لثه و ممانعت از بروز بیماری پریودنتال است و استحکام مینای دندان را افزایش می دهد و با وجود عصاره ی نعناع عمل ضد عفونی کردن دهان را در برابر بیماری های عفونی انجام می دهد.

موارد مصرف

  • برطرف کننده پلاک و جرم‏های دندان 
  • تمیز کننده، سفید کننده و براق کننده دندان
  • ضدعفونی کننده محیط دهان و دندان
  • خوشبو کننده و نابود کننده میکروبهای مولد بوی بد دهان
  • آنتی باکتریال و ضد پلاک 
  • ایجاد حس طراوت و شادابی 
  • ترمیم پوسیدگی های اولیه دندان و افزایش مقاومت مینای دندان 

 

چرا بنسر

85%

 رضایت از کیفیت

80%

اطلاع رسانی

90%

خرید آنلاین

91%

 در دسترس بودن

 

درباره ما

برند بنسر مفتخر است محصـولات بهداشتی را با سالم ترین مواد اولیه گیاهـی و مفید براي دهـان و دنـدان، پوسـت، مو و بدن عرضه نماید. بنسر با شـــعار " با لبـخند زندگی کنیـد " همـواره سعی در ارتـقاء کیفیت محصـــولات خـود و ارایـه آنهـا با قیمت بسیار مناسب، دارد .
        

تماس با ما

تهران،خیابان آفریقا، خیابان عاطفی غربی، پلاک 60،واحد 3
تلفن : 22050030_021/ 22650115_021
تلفن سراسری: 72263_021
فکس:22057801_021 
ایمیل: info@bencer.ir