خمیر دندان روز و شب بنسر


خمیر دندان روز و شب (
Day and Night Toothpaste)

تحقیقات علمی نشان داده، بهتر است حداقل در یک شبانه روز دومرتبه ( یک مرتبه شب­ها قبل از خواب و یک مرتبه در طول روز) مسواک زده شود، به همین دلیل شرکت بنسر بر آن شد که برای اولین بار در ایران پکی از خمیر دندان­های روز و شب برای استفاده عموم در دسترس قرار دهد.

این نوع بسته بندی از دو نوع خمیر دندان مجزا تشکیل شده است که هر کدام از آن­ها به تنهایی می­تواند تمام نیاز شما را برای مسواک زدن برطرف نماید، اما اگر هر دو باهم مصرف شوند، می­توانند ویژگی­های خوب خود را چند برابر کنند.

خمیر دندان روز (Day Toothpaste)

در تولید خمیر دندان روز از عصاره ­های طبیعی میخک، بره­ موم استفاده شده است، هر کدام از عصاره ­ها ویژگی­های منحصر به فردی در بهداشت دهان و دندان دارند.

روغن اوژنول (Eugenol) که از گیاه میخک (Cloves) بدست می ­آید، سالیان متمادی است که برای بهبود التهابات لثه، زخم­های دهانی و درد دندان مورد استفاده قرار می­ گیرد. این روغن دارای خاصیت ضدعفونی کنندگی بوده که می تواند از تجمع باکتری­های مضر در محیط دهانی جلوگیری کند و به دلیل داشتن فلاوونوئید می­تواند التهابات لثه را بهبود بخشد.

عصاره گیاه میخک دارای کلسیم، آهن، فسفر، سدیم، پتاسیم و ویتامین­های A,C نیز می ­باشد.

بره­ موم (Propolis) که از موم عسل جدا می­ شود، دارای خاصیت آنتی اکسیدانی بوده و می­تواند کمک فراوانی به کاهش التهابات لثه و تورم آن کند، همچنین بره موم ماده ­ای ضد باکتری بوده که می­ تواند باکتری­های مضر را از بین ببرد.

ویژگی­های خمیر دندان روز

  • کمک به کاهش التهابات لثه
  • از بین برنده باکتری­های مضر
  • دارای مواد آنتی اکسیدان که خاصیت ضد سرطانی دارد.
  • دارای روغن میخک که باعث باز شدن مجاری تنفسی می شود.

 

خمیر دندان شب (Night Toothpaste)

در این خمیر دندان از کربن فعال استفاده شده است که می­تواند لکه­ های به جا مانده از مصرف مواد خوراکی، دخانیات و انواع نوشیدنی­ها را مانند چای، قهوه از بین برده و باعث سفید شدن دندان شود.

 بررسی­های صورت گرفته نشان داده است که مرزه خوزستانی Savior Khuzestani دارای قدرت نفوذ بالا بوده که می­ تواند وارد فضاهای بافت زبان و شیارهای دندان­ها شود و با خاصیت ضد قارچی خود از تشکیل قارچ در محیط دهان جلوگیری کند.

خواص خمیر دندان شب

  • جلوگیری از انباشت باکتری در دهان
  • سفیدکننده دندان­ها بدون فرسایش آنها
  • سفیدکننده دندان­ها بدون آسیب رساندن به مینا و تاج دندان
  • با جذب ذرات بسیار ریز خوراکی از روی زبان و بین دندان­ها از ایجاد بوی بد دهان جلوگیری می­ کند.
  • دارای خواص طبیعی بدون اثر مواد شیمیایی
  • از بین برنده­ ی بوی بد دهان

بطور کلی بوی بد دهان به دلیل فعالیت باکتری­هایی است که با فعالیت خود باعث فساد مواد خوراکی به جا مانده در حفره دهانی می­ شود، با خارج شدن این مواد خوراکی و باکتری­های مضر از حفره دهانی، بوی بد دهان نیز از بین خواهد رفت.

 

خمیر دندان روز بنسر

به دلیل دارا بودن میخک و بره موم به شما این امکان را می دهد که از داشتن دندان هایی سالم و پاکیزه و لبخندی زیبا بهره ببرید، بره موم موجود در ترکیب خمیر دندان روز اثر ضدقارچی و ضدباکتریایی دارد و بهبود دهنده ی اختلالات دهان و لثه است و همچنین به عنوان یک آنتی اکسیدان قوی عمل می کند.

میخک سرشار از کلسیم، اسید هیدروکلریک، آهن، فسفر، سدیم، پتاسیم، ویتامین A، ویتامین C و ... می‌باشد. روغن میخک دارای اوگنول می‌باشد که در طول سالیان متمادی در دندانپزشکی استفاده شده است. این روغن برای تسکین دردهای دندانی و زخم‌های دهانی مناسب می‌باشد. مطالعات اخیر نشان می‌دهد که مصرف روغن میخک برای آرام کردن درد و التهاب لثه‌ها، ضدعفونی کننده نیز می‌باشد. روغن میخک دارای فلاوونوئیدهای فراوانی می‌باشد که دارای عوامل ضدالتهاب هستند و سردرد را کاهش می‌دهند.
مهم نیست که دقیقا چه وفت دندان های خود را مسواک می زنید مهم این است که شما بدون باکتری در دهان وارد رختخواب شوید. فقط مطمئن شوید که دوباره در صبح مسواک می زنید و برای بیرون کشیدن باکتری از بین دندان هایتان نخ دندان بکشید.
در طول شب به دلیل بسته بودن طولانی مدت دهان باکتری های مضر در آن انباشته شده و موجب پوسیدگی دندان می شود و شما با استفاده از جادوی کربن فعال موجود در خمیر دندان شب بنسر می توانید از این اتفاق ناخوشایند جلوگیری کنید.

خمیر دندان شب بنسر

همچنین استفاده از خمیر دندان شب باعث متعادل‌سازی pH دهان شده و به سلامت بیشتر دهان و دندان‌ها کمک می‌کند، زیرا اسیدی شدن بیش از حد دهان باعث ازدیاد باکتری‌ها شده و بستر مناسبی برای رشد آنها فراهم می‌کند که این امر به پوسیدگی دندان، بوی بد دهان و التهاب لثه‌ها ختم می‌شود. بدین ترتیب می‌توان با کمک خمیر دندان زغالی شب بنسر از این مشکل نیز پیشگیری کرد.

                                                

کربن فعال موجود در این محصول به‌ عنوان یک جاذب دارای کاربردهای اساسی می‌باشد. این ماده از پیرولیز موادگیاهی حاوی کربن تولید می‌شود و تحت عملیات فعال‌سازی قرار می‌گیرد. از ویژگی های این خمیر دندان می توان به موارد زیر اشاره نمود:

•    حداقل میزان فلوراید
•    جلوگیری از ایجاد جرم
•    از بین برنده بوی بد دهان
•    سفید و درخشان کنندگی
•    از همه مهمتر ساخت ایران
•    برطرف کردن لکه ها و سموم داخلی دهان

مطالعات روی این محصول یک سال به طول انجامیده تا خواص ضد میکروبی و ضدقارچی آن را بررسی کنیم، این محصول دارای آنتی باکتریال قوی است و ترکیب آن نانو سایز بوده است تا باکتری، قارچ و ویروس را از بین ببرد.

این بسته بندی از دو نوع خمیر دندان مجزا تشکیل شده است که هر کدام از آن ها به تنهایی می تواند تمام نیاز شما را برای مسواک زدن برطرف نماید.

در نوع شب این خمیر دندان، از کربن فعال خوراکی استفاده شده است که می تواند علاوه بر سفید کردن دندان ها و از بین بردن بوی بد دهان، از اسیدی شدن محیط دهان جلوگیری نماید و مانع از پوسیدگی دندان ها شود.

نوع روز این خمیر دندان، حاوی بره موم، عصاره های طبیعی گیاهان میخک و مرزه خوزستانی است. بره موم خاصیت ضد عفونی کنندگی، عصاره میخک خاصیت ضد درد و مرزه خوزستانی خاصیت ضد التهابی بر روی لثه ها دارد .

خمیر دندان گیاهی روز: بره موم و عصاره گیاهان و میخک موجود در خمیر دندان روز

خمیر دندان زغالی شب: سفیدکننده تخصصی زغال اکتیو در خمیر دندان شب

1. مبارزه با بوی بد دهان
2. دفع باکتری های مضر
3. سفیدکنندگی بیشتر
4. لبخند زیباتر

 

میخک

تاریخچه استفاده از میخک به حدود 200 سال پیش از میلاد باز می‌گردد. چینی‌ها از زمان‌های بسیار قدیم میخک را در دهان می‌گذاشتند تا از اثرات درمانی آن بهره ببرند. در طی سالیان متمادی از میخک برای درمان سوءهاضمه، اسهال، فتق، عفونت‌های انگلی، بهبود تنفس، دندان درد، سرفه، آسم، سردرد، استرس و .... استفاده می‌کردند.

معروفترین اثر میخک برای درمان دندان درد می‌باشد. به طوریکه بسیاری از خمیر دندان‌ها، دهانشویه‌ها، ضدعفونی کننده‌های دهانی و شوینده‌های دهان و دندان در ترکیبات خود روغن میخک دارند.

بهبود راه‌های تنفسی با روغن میخک : روغن میخک دارای اثرات خنک کننده و ضدالتهابی است و مصرف مداوم آن باعث تمیز کردن راه های هوایی می‌شود. در حقیقت روغن میخک یک درمان کارآمد برای اختلالات تنفسی می‌باشد.

بره موم

این ماده خارق العاده خواصی شامل: اثر ضد تورم و ضد باکتریایی، ضد قارچی، ضد انگلی، آنتی اکسیدانی، ضد التهابی، ضد پوسیدگی دندان دارد، همچنین به عنوان تقویت کننده سیستم ایمنی بدن، بهبود دهنده اختلالات دهان و لثه، بی‌حس کننده موضعی، کاهش دهنده فشار خون کاربرد دارد.

 

خمیر دندان

چرا بنسر

85%

 رضایت از کیفیت

80%

اطلاع رسانی

90%

خرید آنلاین

91%

 در دسترس بودن

 

درباره ما

برند بنسر مفتخر است محصـولات بهداشتی را با سالم ترین مواد اولیه گیاهـی و مفید براي دهـان و دنـدان، پوسـت، مو و بدن عرضه نماید. بنسر با شـــعار " با لبـخند زندگی کنیـد " همـواره سعی در ارتـقاء کیفیت محصـــولات خـود و ارایـه آنهـا با قیمت بسیار مناسب، دارد .
        

تماس با ما

تهران،خیابان آفریقا، خیابان عاطفی غربی، پلاک 60،واحد 3
تلفن : 22050030_021/ 22650115_021
تلفن سراسری: 72263_021
فکس:22057801_021 
ایمیل: info@bencer.ir