ستون کناری سمت چپ

آبسه دندان

آبسه دندان نوعی عفونت است که با چرک و تورم بافت های نرم لثه اطراف دندان شناخته می شود و آبسه ممکن است در اثر پوسیدگی دندان،یا وارد آمدن ضربه به دندان ایجاد شود 

چناجه منفذی در مینای دندان وجود داشته باشد باکتری ها میتوانند واردآن شوند و مغز دندان را آلوده کنند و باعث ایجاد آبسه شوند وقتی آبسه ایجاد شد عفونت می تواند در تمام دهان و بدن گسترش پیدا کند معمولا تنها راه درمان دچار آبسه ،انجام روت کامل است آبسه دندان با درد شدید ،مداوم و ضربانی یا واضح همراه است و معمولا تب ، درد در هنگام جویدن ،حساسیت دندان به گرما یا سرما و احساس طعم تلخ در دهان وجود دارد ممکن است غدد لنفاوی گردن بزرگ شود واحساس ناراحتی عمومی  و بیماری وجود داشته باشد ،قرمزی وتورم لثه ها  مشاهده می شود.

 پیشنهاد بنسر به شما جهت جلوگیری از آبسه، دهانشویه ی کامل بنسر است این محصول جهت مقابله با باکتری دهانی و جلوگیری از التهاب لثه است. از دیگر خواص این محصول تقویت لثه و ممانعت از بروز بیماری پریودنتال است و استحکام مینای دندان را افزایش می دهد و با وجود عصاره نعناء عمل ضدعفونی کردن دهان را در برابر بیماریها ی عفونی انجام می دهد.


 


برای ارسال نظر وارد سایت شوید

چرا بنسر

85%

 رضایت از کیفیت

80%

اطلاع رسانی

90%

خرید آنلاین

91%

 در دسترس بودن

 

درباره ما

برند بنسر مفتخر است محصـولات بهداشتی را با سالم ترین مواد اولیه گیاهـی و مفید براي دهـان و دنـدان، پوسـت، مو و بدن عرضه نماید. بنسر با شـــعار " با لبـخند زندگی کنیـد " همـواره سعی در ارتـقاء کیفیت محصـــولات خـود و ارایـه آنهـا با قیمت بسیار مناسب، دارد .
        

تماس با ما

تهران،خیابان آفریقا، خیابان عاطفی غربی، پلاک 60،واحد 3
تلفن : 22050030_021/ 22650115_021
تلفن سراسری: 72263_021
فکس:22057801_021 
ایمیل: info@bencer.ir