ستون کناری سمت چپ

سفیدی دندان هنرمندان

سفیدی دندان هنرمندان

سفیدی دندان هنرمندان

سفیدی و زیبایی دندان هنرپیشه ها در فیلم و سریال های خارجی توجه همه ما را به خود جلب کرده و همه ما به دنبال پیدا کردن راز این زیبایی هستیم.


همه هنرپیشه ها دندان های خود را ترمیم کرده اند

دندان ها و لبخندهای هنرپیشه های هالیوودی به قدری زیباست که لبخند هالیوودی به اصطلاحی عامیانه تبدیل شده است.

خط لبخند خطی است که در هنگام خندیدن از گوشه لب ایجاد می شود که این خط باید موازی با دندان های بالایی باشد. همه هنرپیشه های هالیوودی دندان های خود را ترمیم کرده اند که ۹۰ درصد آن ها از روکش تشکیل شده است که این روش برای همه افراد توصیه نمی شود.

برخی افراد با وجود داشتن دندان های مرتب دوست دارند دندان های بزرگتر یا کوچکتر داشته باشند و یا به دنبال خط لبخند زیبا هستند که این کارها به سه روش لمینت دندان سرامیکی، کامپوزیت و روکش های زیبایی قابل درمان است. در کشورهای خارجی بیشتر از روش سرامیکی استفاده می شود واستفاده از روش کامپوزیت در کشورهای دیگر کمتر دیده می شود.

مواد شیمیای های جدیدی که به تازگی وارد داروخانه ها و بازار کشورمان شده به مدت چند ساعت دندان ها را سفید و مرتب نشان میدهند و با اولین مسواک اثر آن ها از بین میرود. لاک دندان، قلمهای سفید کننده و .. از نمونه های این مواد شیمیایی هستند.

برای مرتب شدن دندان هایتان از این روش ها استفاده کنید


اگر دندان های مرتب و سالم دارید از انواع بلیچینگ برای سفید شدن دندانتان استتفاده کنید و لبخندی زیبا داشته باشید، اما اگر دندان هایتان مرتب نیست و یا اندازه دندان هایتان نیاز به تغییر دارد باید بهترین دندانپزشک زیبایی در تهران از یکی از روش های لمینت یا کامپوزیت یا روکش استفاده کنید.

در روش کامپوزیت دندان ها خیلی تراش داده نمی شوند و تراش کمتر و محافظه کارانه تری لازم است. برای استفاده از رنگ های سفید تر لازم است روی دندان ها را مقداری تراش داد که این تراش ها باعث آسیب رسیدن به دندان ها و ایجاد حساسیت نمی شود. فرم دهی به دندان و ایجاد تغییرات روی دندان بر عهده دندان پزشک است که طی ۱ یا ۲ جلسه انجام می شود.


لمینت سرامیکی روش دیگری برای مرتب کردن و زیبا کردن دندان است و به دلیل اینکه در لابراتور ساخته می شود هزینه بیشتری دارد. برای قالب گیری دندان ها در روش لمینت به تراش بیشتری نیاز است که عمق این تراش بسته به نوع لمینت متفاوت است. این روش برای دندان هایی که بدفرمی آن ها نیاز به ارتودنسی دارد یا احتیاج به تغییر رنگ زیادی دارند مناسب است.


روکش های زیبایی برای دندان هایی مورد استفاده قرار می گیرد که عصب کشی شده و ریشه آن ها درمان شده و دندانپزشک خوب در تهران به تغییر رنگ زیادی احتیاج دارند و کسانی که به دلیل ناهنجاری های شدید فکی و پایه دندان هایشان نمی توانند از دو روش بالا استفاده کنند از این روش استفاده میکنند که در این روش لازم است تمام دندان را تراش داد و روی آن روکش قرار داد.


بنابراین استفاده از کامپوزیت به دلیل تراش کمتر دندان بهترین درمان می تواند باشد.


درباره دندان پزشکی سالمندان بخوانید

 
با توجه به بالا رفتن سن، مقاومت بدن در مقابل با بیماری های گوناگون کم می شود. بنابراین رعایت بهداشت دهان و دندان برای مراقبت از دندان های سالم و دندان های مصنوعی بسیار مهم است و اما چگونه؟ ما چند روش را توصیه می کنیم که با رعایت این نکات میتوانید با افزایش سن دندان های سالم داشته باشید.


سلامت دهان و دندان می تواند دندانپزشک زیبایی خوب در تهران تأثیر بسیاری بر زیبایی شما داشته باشد، بنابراین اگر میخواهید سلامت دهان و دندان خود را با بالا رفتن سن حفظ کنید به نکات زیر توجه کنید:


1. از مسواکی استفاده کنید که پرزهای نرمی دارند و دو بار در روز مسواک بزنید و یا می توانید از مسواک برقی استفاده کنید.

2. از نخ دندان و یا ابزارهای دیگر تمیز کننده فضای بین دندانی برای تمیز کردن بین دندان هایتان یک بار در طول روز استفاده کنید.

3. اگر از دندان مصنوعی استفاده میکنید چه دندان مصنوعی کامل که به آن دنچر کامل میگویند و چه دندان مصنوعی که جایگزین بعضی دندان ها می شود و به آن پروتز پارسیل متحرک می گویند، حتماً روزانه آن را تمیز کنید و حداقل ۴ ساعت در شبانه روز آن را از دهانتان خارج کنید و سعی کنید شب هنگام خواب نیز آن را از دهانتان خارج کنید.

4. فلوراید از پوسیدگی دندان ها جلوگیری می کند، بنابراین از آب هایی که دارای فلوراید هستند برای آشامیدن استفاده کنید.

5. از مصرف دخانیات بپرهیزید. مصرف دخانیات علاوه بر این که باعث افزایش ریسک ابتلا به سرطان ریه و دیگر سرطان ها می شود برای دهان و دندان ها هم مضر است زیرا باعث پوسیدگی دندان، افزایش بیماری لثه و در نتیجه باعث از بین رفتن دندان می شود.


چرا در سالمندی به پزشک مراجعه می کنیم؟

سالمندان به دلیل کاهش مقاوت بدنشان در مقابل بیماری بیشتر در معرض خطر مشکلات دهان و دندان قرار دارند، بنابراین برای جلوگیری از عوارض جدی در در صورت بروز هر علامت غیرعادی باید به پزشک مراجعه کنند.
مشکلاتی که در سالمندی ممکن است با آن مواجعه شویم عبارتند از:

- حفره و پوسیدگی دندان ها
- خشکی دهان
- تغییر رنگ در دندان ها
- سرطان دهان
- قرمز و متورم و حساس شدن لثه
- حساس شدن و درد دندان


با معاینات منظم پیشگیرانه توسط پزشک و مدیریت خوب و صحیح دندان و لثه ها در سالمندی دندان و دهانی سالم و زیبا داشته باشید.
چگونه در سالمندی از دندان ها مراقبت کنیم؟

مراجعه به دندان پزشک برای معاینات منظم:
اگر در دوران جوانی و میانسالی مرتباً جهت معاینه به پزشک مراجعه نمیکردید، در دوران سالمندی نیز اینگونه نباشید و برای مراجعه به دندان پزشک، منتظر درد دندان نباشید و برای پیشگیری از درد و مشکلات دیگر دهان و دندانی، تقویمی تنظیم کنید و مرتباً به دندانپزشک زیبایی برای معاینه مراجعه کنید. از شرایط جسمانی و مصرف داروهای خود با پزشک صحبت کنید.


اصلاح عادات بهداشتی دهان و دندان:


رعایت بهداشت دهان و دندان در طول زمان همچنان اهمیت دارد و در سالمندی نیز مانند دوران جوانی و میانسالی باید دو بار در روز مسواک زد و از نخ دندان استفاده کرد.

در دوران سالمندی بعضی از افراد به دلیل بیماری هایی مانند آرتروز نمی توانند دست خود را خیلی تکان دهند و برای مسواک زدن ممکن است دچار مشکل شوند. در این شرایط استفاده از مسواک برقی توصیه می شود زیرا کمتر نیاز به حرکت دست دارد.


جایگزین دندان های افتاده:


افتادن دندان علاوه بر مشکلات ظاهری می تواند عوارض دیگری به همراه داشته باشد. مثلاً ممکن است صحبت کردن و جویدن را برای ما دشوار کند، باعث تییر در دندان های کناری شود، باعث درد فک شود، باعث بیماری لثه و پوسیدگی شود به همین دلیل جایگزین دندان افتاده بسیار مهم است.


تعهد به سالم زندگی کردن:


عادات بد را تغییر دهید، سیگار کشیدن را ترک کنید، به طور متعادل مواد مغذی مصرف کنید، شیر و لبنیات و سبزیجات مصرف کنید.

 

 

 

 سفیدی دندان هنرپیشه ها


برای ارسال نظر وارد سایت شوید

چرا بنسر

85%

 رضایت از کیفیت

80%

اطلاع رسانی

90%

خرید آنلاین

91%

 در دسترس بودن

 

درباره ما

برند بنسر مفتخر است محصـولات بهداشتی را با سالم ترین مواد اولیه گیاهـی و مفید براي دهـان و دنـدان، پوسـت، مو و بدن عرضه نماید. بنسر با شـــعار " با لبـخند زندگی کنیـد " همـواره سعی در ارتـقاء کیفیت محصـــولات خـود و ارایـه آنهـا با قیمت بسیار مناسب، دارد .
        

تماس با ما

تهران،خیابان آفریقا، خیابان عاطفی غربی، پلاک 60،واحد 3
تلفن : 22050030_021/ 22650115_021
تلفن سراسری: 72263_021
فکس:22057801_021 
ایمیل: info@bencer.ir