ستون کناری سمت چپ


آبسه دندان

خمیر دندان مرغوب ایرانی , آبسه , آبسه دندان , درمان , درمان آبسه دندان , خمیر دندان , خمیر دندان ذغالی بنسر , بنسر , درمان جرم دندان

آبسه دندان نوعی عفونت است که با چرک و تورم بافت های نرم لثه اطراف دندان شناخته می شود و آبسه ممکن است در اثر پوسیدگی دندان،یا وارد آمدن ضربه به دندان ایجاد شود  [...]

ادامه مطلب

لیست برندگان قرعه کشی خمیر دندان ذغالی بنسرشهریور ماه

خمیر دندان ذغالی ایرانی , خمیر دندان مرغوب ایرانی , خمیردندان بنسر , قرعه کشی , هدایا , بنسر , بهدیس تدبیر آتیه

با سلام

لیست برندگان قرعه کشی خمیر دندان ذغالی شهریور ماه بنسر به شرح ذیل می باشد

 

خانم خالقی از  شهرستان رباط کریم

شماره تلفن 326*****099

آفای رسولی از شهرستان قزوین

شماره تلفن 862*****099

خانم رستگار از شهرستان تهران

شماره تلقن 529*****091

 

ضمن تبریک به برندگان ،شما خریداران عزیز میتوانید به راحتی با ارسال کد قید شده در انتهای جعبه خمیردندان ذغالی بنسر به شماره  1000203000  در قرعه کشی شرکت کنید.

 

توجهتوجه داشته باشید شرکت بهدیس تدبیر آتیه (بنسر) از بابت ارسال هدایا هیچ مبلغی دریافت نمی کند و ارسال هدایا رایگان است.[...]

ادامه مطلب

زمان و روش مسواک زدن در کودکان

خمیر دندان کودک بنسر , بنسر , مسواک نرم بنسر , آموزش مسواک زدن بچه ها , دندان شیری , تمیزی دندان بچه ها , اطفال , جهت دندان زدن کودکان , بهدیس تدبیر آتیه

هنگامی که دندان های عقبی کودک روییده شدند باید مسواک زدن آن ها به وسیله والدبن آغاز شود و این کار ،حداقل تا زمان رفتن کودک به مدرسه بر عهده ی والدین است .مسواک استاندارد برای کودکان مسواک نرم است معمولا باید دوبار دز شبانه روز دندان کودک را مسواک زد که یک نوبت آن قبل از خواب شب باشد.زمان کافی برای مسواک زدن کودک 3 تا 4 دقیقه است در کودک روش مسواک زدن افقی است یعنی مسواک باید به موازات سطح افق روی دندان ها قرار بگیرد و با حرکت مالشی به جلو و عقب رانده شود سطح جونده دندان ها حتما با حرکت جلو و عقب  مسواک تمیز شود معمولا از 2 تا 3 سالگی مصرف خمیر دندان حاوی فلوراید توصیه می شود ابتدا مقدار کمی خمیر دندان به اندازه نخود کافی است و با افزایش سن کودک میتوان این مقدار را افزایش داد.

محصولات بنسر برای کودک شما:جهت خرید بر روی محصول کلیک نمایید

 

 

 

 [...]

ادامه مطلب

بیماری های رایج بافت های اطراف دندان : التهاب لثه

التهاب لثه , بیماری , لثه , دهان شوی رغالی بنسر , بنسر , بهترین محافظ لثه , خونریزی لثه , periodontal , periodontitis , دهانشویه ذغالی بنسر
 • بافت های نگهدارنده ی اطراف دندان (پریودونتال؛ periodontal) می توانند به بیماری های مختلفی مبتلا شوند که همگی از عفونت میکروبی لثه ها، استخوان و رباط های پشتیبان دندان ناشی می شوند. این بیماری ها معمولاً بدون درد هستند و ممکن است پیشرفت آهسته یا کاملاً سریعی داشته باشند.

  بیش از نیمی از افراد بالای 18 سال حداقل در مراحل اولیه زندگی تا حدودی گرفتار بیماری بافت های نگهدارنده ی اطراف دندان می شوند. پس از 35 سالگی حدود   بزرگسالان دچار نوعی بیماری بافت اطراف دهان هستند. حتی کودکان 5 یا 6 ساله هم ممکن است دچار علایم بیماری های این بافت ها شوند.

   التهاب لثه

  التهاب بافت لثه ( ژنژیویت؛ gingivitis )، عبارت است ز نوعی بیماری غیر مخرب بافت اطراف دندان ( بیماری پریودونتال )که شایع ترین نوع آن، ژنژیویت ایجاد شده در واکنش به پلاک چسبیده به سطح دندانی است و شایع ترین بیماری پربودونتال به شمار می آید.

  التهاب لثه در صورت عدم درمان به سمت پربودونتیت (periodontitis) پیشرفت می کند که فرم مخرب بیماری پربودونتال است.

  در افراد سالم، لثه و بافت های استخوان پشتیبان دندان ها به وسیله رشته های بافت همبند به سطح ریشه دندان ها متص هستند. به رشته ای مزبور، «رشته های لثه ای» گفته می شود. این واحد عملکردی، «پریودونتیوم» (periodontium) نامیده می شود. در التهاب لثه، فرآیندی التهابی در بافت لثه موجب از دست رفتن موقت این سیستم اتصال لثه ای می شود که در صورت بازگشت فرآیند التهابی، به طور کامل قابل برگشت است و از این رو، به التهاب لثه، بیماری پریودونتال غیر مخرب گفته می شود زیرا رشته ای لیگامان (وتر) پریودونتال را از بین نمی برد. وقتی که فرآیند التهابی شروع به از بین بردن رشته های پریودونتال و یا استخوان می کند، التهاب لثه به سمت پریودونیت پیشرفت می نماید.

  علایم التهاب لثه عبارتند از: تورم لثه؛ تغییر رنگ لثه به قرمز روشن یا بنفش؛ حساس یا دردناک شدن لثه در لمس؛ براق شدن لثه؛ خونریزی لثه ها به دنبال مسواک زدن آرام و به ویژه به دنبال استفاده از نخ دندان؛ و پوسیدگی دندان.

  تشخیص التهاب لثه به وسیله دندانپزشک صورت می گیرد. ممکن است برای تشخیص وجود علام پربودنتیت از رادیوگرافی یا میل زدن پریودونتیوم و نیز سایر روش ها استفاده شود.

  درمان التهاب لثه با استفاده از برطرف کردن عامل بیماری انجام می شود. کاهش باکتری های دهان ضرورت دارد. استفاده از آنتی بیوتیک ( به ویژه مترونیدازول )، دهان شویه، نخ دندان، محلول آب اکسیژنه، جراحی لثه، تمیز کردن و کورتاژ لثه و برس proxa ممکن است ضرورت پیدا کند.

  پیشگیری، با استفاده از رعایت بهداشت دهان (شامل مسواک زدن و کشیدن نخ دندان به طور روزانه)، و شستشو با محلول دهان شویه (آب نمک، الکل یا کلرهگزیدین) صورت می گیرد از جمله محلول های دهان شویه حاوی کلرهگزیدین، می توان محلول دهان شویه ذغالی بنسر  را نام برد.

  عوارض التهاب لثه عبارتند از: لق شدن و افتادن دندان، عود التهاب لثه، پریودونتیت، عفونت یا آبسه لثه یا استخوان فک، عفونت میکروبی و زخمی شدن لثه ها.

   

[...]

ادامه مطلب

لیست برندگان قرعه کشی خمیر دندان ذغالی بنسر مرداد ماه

خمیر دندان ذغالی , بنسر , قرعه کشی , خمیردندان ایرانی , خمیردندان مناسب , سفید کننده دندان , خوشبوکننده دهان

با سلام

لیست برندگان قرعه کشی خمیر دندان ذغالی مرداد ماه بنسر به شرح ذیل می باشد

 

آقای الیاسی از  شهرستان پاکدشت

شماره تلفن 584*****093

آفای شادفرکیانی از شهرستان کرمانشاه

شماره تلفن 8161****09

آقای امیرحسین فاتحی از شهرستان سنندج

شماره تلقن7663****091

 

ضمن تبریک به برندگان ،شما خریداران عزیز میتوانید به راحتی با ارسال کد قید شده در انتهای جعبه خمیردندان ذغالی بنسر به شماره  1000203000  در قرعه کشی شرکت کنید.

 [...]

ادامه مطلب

چرا بنسر

85%

 رضایت از کیفیت

80%

اطلاع رسانی

90%

خرید آنلاین

91%

 در دسترس بودن

 

درباره ما

برند بنسر مفتخر است محصـولات بهداشتی را با سالم ترین مواد اولیه گیاهـی و مفید براي دهـان و دنـدان، پوسـت، مو و بدن عرضه نماید. بنسر با شـــعار " با لبـخند زندگی کنیـد " همـواره سعی در ارتـقاء کیفیت محصـــولات خـود و ارایـه آنهـا با قیمت بسیار مناسب، دارد .
        

تماس با ما

تهران،خیابان آفریقا، خیابان عاطفی غربی، پلاک 60،واحد 3
تلفن : 22050030_021/ 22650115_021
تلفن سراسری: 72263_021
فکس:22057801_021 
ایمیل: info@bencer.ir